אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מכשירי תנועה משיקה בישראל את סוזוקי איגניס ה"היברידית"

מכשירי תנועה משיקה בישראל את סוזוקי איגניס ה"היברידית"

מדובר במכונית בתצורת "מיילד הייבריד", שמסוגלת לאגור אנרגיה שנוצרת בזמן בלימה בסוללת 12 וולט ולהשתמש באנרגיה כדי לסייע למנוע באמצעות גנרטור קטן. המחיר בין 85 ל-95 אלף שקל

19.10.2020, 13:52 | תומר הדר

מכשירי תנועה, יבואנית סוזוקי, משיקה בישראל את גרסת ה"מיילד הייבריד" של סוזוקי איגניס.

למרות שמכשירי תנועה מכנה את האיגניס "היברידית" גם בפרסומיה, בפועל לא מדובר במכונית היברידית, מהסוג שזוכה בישראל גם להטבת מס הממקם את הרכב בקבוצת הזיהום השנייה, אלא מדובר במכונית בתצורת "מיילד הייבריד", כלומר כזו שמסוגלת לאגור אנרגיה שנוצרת בזמן בלימה בסוללת 12 וולט ולהשתמש באנרגיה כדי לסייע למנוע באמצעות גנרטור קטן.

סוזוקי איגניס "היברידית" סוזוקי איגניס "היברידית" סוזוקי איגניס "היברידית"

לעומת זאת, ממכוניות היברידיות "מלאות" כדוגמת טויוטה פריוס ויונדאי איוניק אשר מצוידות במנוע חשמלי שמסוגל לאפשר לרכב לנסוע בכוחו של חשמל בלבד.

איגניס גם עברה לאחרונה מתיחת פנים אשר כוללת עדכון של עיצוב החלק הקדמי ושל תא הנוסעים. לצד אלה מוצעת האיגניס לראשונה בישראל עם מערכות בטיחות מקוריות, כלומר כאלה שמסוגלות לבלום את הרכב בשעת סכנה.

המנוע, בנפח 1.2 ליטרים, מפיק 83 כוחות סוס. מחיר האיגניס מתחיל ב-85 אלף שקל עבור הגרסה הידנית ומגיע עד 95 אלף שקל עבור הדגם הבכיר אשר מצויד בתיבת הילוכים אוטומטית רציפה. עד כה החל מחיר הגרסה האוטומטית של האיגניס ב-90 אלף שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות