אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל אלבר אורן אלעזרא מועמד לתפקיד דירקטור בחברת מקס סטוק צילום: Sassoni Avsahlom

מנכ"ל אלבר אורן אלעזרא מועמד לתפקיד דירקטור בחברת מקס סטוק

אסיפת בעלי המניות של מקס סטוק, שבבעלות קרן אייפקס, תתכנס ב-23 בנובמבר לאשר את המינוי של אלעזרא ושל דירקטורים נוספים לחברה. החברה מבקשת למנות את גוזה פרץ ואת עו"ד איתן סטולר לדירקטורים חיצוניים

19.10.2020, 18:37 | אורנה יפת

מקס סטוק, חברת מוצרי הסטוק, שהונפקה בבורסה לפני כחודש, מבקשת למנות את מנכ"ל חברת הליסינג אלבר, אורן אלעזרא, לדירקטור בחברה.

שמו של אורן אלעזרא עלה לכותרות בחודשים האחרונים בפרשת היבוא המקביל של רכבים. הפרקליטות זימנה לשימוע לפני העמדה לדין פלילי את אלעזרא ובכירים נוספים בחברת הליסינג, בהם מי ששימש כמנכ"ל עד 2015, ינון עמית, סמנכ"לית הכספים אירית פרנקו ומנהלת הרכש רעות בנודיס.

קראו עוד בכלכליסט

אורן אלעזרא מנכ"ל חברת אלבר , צילום: Sassoni Avsahlom אורן אלעזרא מנכ"ל חברת אלבר | צילום: Sassoni Avsahlom אורן אלעזרא מנכ"ל חברת אלבר , צילום: Sassoni Avsahlom

אסיפת בעלי המניות של מקס סטוק, שבבעלות קרן אייפקס, תתכנס ב-23 בנובמבר לאשר את המינוי של אלעזרא ושל דירקטורים נוספים לחברה. החברה מבקשת למנות את גוזה פרץ ואת איתן סטולר לדירקטורים חיצונים. פרץ משמש כדירקטור בחברת האשראי מקס, בחברת הבניה אשדר ובשלמה החזקות ועו"ד איתן סטולר הוא בעלי משרד עו"ד סטולר ושות'. כמו כן מבקשת מקס סטוק למנות את סוזן מזאווי, בעלים ויו"ר של חברת אס.קיו.אם השקעות ואחזקות, לדירקטורית בחברה.

רשת הקמעונאות המוזלת, בבעלות קרן AMI של אייפקס והמייסדים אורי מקס ומשפחת נוימן, הונפקה לפי שווי גבוה של 1.7 מיליארד שקל. יממה לאחר ההנפקה המוצלחת, הודיעה קבוצת פוקס על כניסתה של מתחרה מהתחום, רשת ג'מבו היוונית, אשר העניקה לקבוצת פוקס זיכיון לפתיחת החנויות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות