אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
צחי נחמיאס הגיש הצעה לרכישת 12.2% ממניות דסק"ש מידי דולפין צילום: ורד פיצ׳רסקי

בלעדי לכלכליסט

צחי נחמיאס הגיש הצעה לרכישת 12.2% ממניות דסק"ש מידי דולפין

ההצעה של נחמיאס היא באותו שווי חברה של 1.357 מיליארד שקל, שאותו העניק נחמיאס בהצעה לרכישת 70% מהחברה; מחזיקי האג"ח יוכלו להמשיך להחזיק בהן אם ירצו

21.10.2020, 20:19 | גולן חזני

צחי נחמיאס מגביר את מאמציו לרכישת השליטה בדסק"ש. לכלכליסט נודע כי נחמיאס הגיש הצעה נוספת למחזיקי האג"ח, הפעם לרכישת 12.2% מניות דסק"ש שבידי דולפין. לפי העסקה שנחשפה בכלכליסט ביום חמישי, קבוצת מגה אור שבשליטת נחמיאס תרכוש את מניות השליטה (70%) בדסק"ש תמורת 950 מיליון שקל. דולפין איבדה את השליטה באי.די.בי ואת מניות השליטה בדסק"ש שהועברו לכינוס. 

קראו עוד בכלכליסט

בניגוד ל-70% מניות השליטה בדסק"ש המשועבדות לאג"ח מסדרה י"ד, יתר המניות שבידי דולפין משועבדות לאי.די.בי עצמה ומי שייהנה ממכירתן הם מחזיקי האג"ח של סדרה ט' וסדרה ט"ו.

צחי נחמיאס, צילום: ורד פיצ׳רסקי צחי נחמיאס | צילום: ורד פיצ׳רסקי צחי נחמיאס, צילום: ורד פיצ׳רסקי

ההצעה של נחמיאס היא באותו שווי חברה של 1.357 מיליארד שקל לדסק"ש, שאותו העניק נחמיאס בהצעה לרכישת 70% מהחברה. מחזיקי האג"ח יוכלו להמשיך להחזיק בהן אם יבחרו בכך. נחמיאס הוא בעל בשליטה במגה אור הבורסאית שאמורה להחזיק ב-24.9% מדסק"ש במסגרת ההצעה, אם היא תבשיל לעסקה.

ההצעה מביטה את ההחזר לסדרה ט' לרמה של 50 אגורות לכל שקל חוב. עופר גזית, חבר נציגות אג"ח ט' ישמש כמשקיף בתהליך ההתמחרות למכירת השליטה בדסק"ש.

הרחבה מיד

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות