אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איך לפתור את בעיית הביצה והתרנגולת בסטארט-אפים צילום: Triptease

הייטק בפקקים

איך לפתור את בעיית הביצה והתרנגולת בסטארט-אפים

מי מגיע קודם - נהג המונית כשאין באפליקציה מספיק נוסעים, או הנוסע כשאין שם מספיק נהגים? הפודקאסט "הייטק בפקקים" בודק איך מתניעים חברה בתחילת הדרך

22.10.2020, 14:46 | שירות כלכליסט

איך צולחים את השלבים בהם החברה נדרשת להגיע למספר גורמים שמייצרים ערך אחד עבור השני ותלויים זה בזה? מי מגיע קודם - נהג המונית כשאין באפליקציה מספיק נוסעים, או הנוסע כשאין שם מספיק נהגים? איך שומרים על האיזון ומייצרים את התנועה הראשונית להתנעת החברה? איך מגיעים למסה קריטית ברשת חברתית?

גיגי לוי מקרן NFX ומארק און מנכ"ל Gett ישראל מגיעים לפודקאסט "הייטק בפקקים" לדבר על הנושאים הללו, וגם Meetinkz, סטארט-אפ שמתמודד עם בעיית "הביצה והתרנגולת" יחד עם אתגרי הקורונה.

00:00

גיגי לוי וייס, מייסד שותף בקרן NFX שעוסקת ב"אפקט הרשת". איך יצרו פייסבוק, סנאפצ'אט וטיקטוק את המסה הקריטית הראשונית הדרושה שלהם כדי להפוך לרשתות חברתיות מוצלחות? ומה העיקרון החשוב ביותר בהשקת מארקטפלייס?

27:55

סטארט-אפ בפקקים עם דורין שרון, מנכ"לית ומייסדת Meetinkz, פלטפורמה לחללים לקיום פגישות ואירועים. כיצד סטארט-אפ שמתבסס על מפגשים פיזים מתמודד עם הקורונה וכיצד פתרה את שאלת ההיצע והביקוש במקרה שלה?

34:07

מארק און, מנכ"ל גט ישראל ומנכ"ל גט דליוורי העולמי, איך שומרים על איזון בין היצע הנהגים לביקוש הנוסעים? ולאחר השקת מארקטפלייס מצליח על אילו מטריקות צריך לעקוב כדי להישאר מצליח?

איך לפתור את בעיית הביצה והתרנגולת בסטארט-אפים
 
להאזנה לפודקאסט
לחץ כאןאיך לפתור את בעיית הביצה והתרנגולת בסטארט-אפים

הייטק בפקקים היא שילוב של תכנית רדיו ופודקאסט בשידור חי. אנחנו משדרים ברדיו תל אביב בתדר 102 ובמקביל בפייסבוק לייב באצטדיון הסטארט-אפ ובעמוד הפייסבוק של כלכליסט.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות