אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ניר גלעד יוצא לקרב על תפקידו כיו"ר מגדל ביטוח צילום: אלכס קולומויסקי

ניר גלעד יוצא לקרב על תפקידו כיו"ר מגדל ביטוח

היועץ המשפטי של גלעד שלח מכתב חריף לדירקטוריון מגדל אחזקות, שהחליט לסיים את כהונתו של גלעד כיו"ר החברה הבת מגדל ביטוח, שלוש שנים לפני תום החוזה המקורי: "הפרה בוטה של ההסכם"; הסיבה להדחת גלעד היא העימותים שהוביל אליהם את החברה מול בעל השליטה שלמה אליהו

25.10.2020, 14:06 | גולן חזני
ניר גלעד יוצא לקרב, אחרי שדירקטוריון מגדל אחזקות החליט בשבוע שעבר לא לחדש את כהונתו של גלעד כיו"ר החברה הבת מגדל ביטוח. בהתאם להחלטת הדירקטוריון, כהונתו של גלעד מתוכננת להסתיים בסוף דצמבר 2020 ולא בעוד שלוש שנים לפי החוזה המקורי.  

קראו עוד בכלכליסט

מגדל אחזקות דיווחה לפני שעה קלה (א') כי קיבלה מכתב מיועצו המשפטי של גלעד, עו"ד גיורא ארדינסט, לפיה ההחלטה להפסיק את כהונתו היא "מנוגדת לחוק, לרעת מגדל ביטוח ויש בה הפרה בוטה של הסכם ההעסקה של גלעד ולכן אין בכוונתו להשלים עמה וינקוט בכל הצעדים לרבות נקיטת הליכים משפטיים כדי לבטל את ההחלטה". 

מימין: ניר גלעד ושלמה אליהו, צילום: עמית שעל מימין: ניר גלעד ושלמה אליהו | צילום: עמית שעל מימין: ניר גלעד ושלמה אליהו, צילום: עמית שעל

גלעד עולה אם כן להתקפה מול חברת הביטוח, שנשלטת בידי שלמה אליהו. הסכם ההעסקה שלו מסתיים רק בעוד שלוש שנים והסיבה להדחתו היא העימותים שאליהם הוביל את החברה מול בעל השליטה שלמה אליהו על רקע התערבויותיו התכופות של אליהו בניהול החברה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות