אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יצרני רכבי היוקרה ממשיכים לחזר אחרי האמירויות: מפת המזה"ת על מכסה המנוע

יצרני רכבי היוקרה ממשיכים לחזר אחרי האמירויות: מפת המזה"ת על מכסה המנוע

פורשה "כבשה" את בורג' ח'ליפה ורולס רויס מציגה מכונית עם אבו דאבי ומפת המזרח התיכון שצולמה מהחלל כולל ישראל על מכסה המנוע ועל דלת תא הכפפות

28.10.2020, 11:18 | תומר הדר

בעידן הקורונה, יצרני רכבי היוקרה יודעים היטב היכן נמצא הכסף הגדול. כך, במהלך החודשים האחרונים הודיעו מספר יצרני רכבי יוקרה על ביצוע של מחוות גראנדיוזיות למען לקוחותיהם במפרץ.

הדגש אינו מושם בהכרח על פיתוח של דגמים חדשים או טכנולוגיות, אלא יותר על מיצגים שמיועדים להמחיש לקהל המקורי כי למרות הקורונה, בגרמניה, בריטניה ואיטליה לא שכחו את ארנקיהם הכבדים של תושבי המפרץ הפרסי ואת זכותם הבסיסית לרכוש מכונית אשר מסוגלת לנוע במהירות 250 קמ"ש.

פורשה ובורג פורשה ובורג' ח'ליפה פורשה ובורג

כך, פורשה הגרמנית רכשה השבוע את זכויות הפרסום על בורג' ח'ליפה בדובאי, המגדל הגבוה. במסגרת זו השתמשה פורשה במיליון נורות LED אשר יצרו "מסך" בגודל 33 אלף מ"ר שעליו נכתבה מילה אחת בלבד: טייקאן, שמה של הפורשה החשמלית.

רולס רויס WRAITH עם המפה רולס רויס WRAITH עם המפה רולס רויס WRAITH עם המפה

ישראל, אבו דאבי ודובאי בתא הנוסעים

לצד המחווה של פורשה לקו הרקיע של דובאי, הודיעה רולס רויס על הצגת גרסה מיוחדת של ה- WRAITH אשר הוזמנה על ידי רולס רויס אבו דאבי, גרסה שכנראה שרולס רויס לא תצליח למכור מחוץ לגבולות אבו דאבי גם אם ממש תתאמץ – זאת לנוכח העובדה שעל מכסה המנוע ועל תא הכפפות של מכונית היוקרה הבריטית יש תמונה של המזרח התיכון כפי שנראה מהחלל. לפי רולס רויס, עבודות הצביעה של כל מכסה מנוע אורכות כ- 100 שעות. לקוחות רולס רויס חדי עין יבחינו גם במדינת ישראל אשר תופסת מקום של כבוד בציור מוגדל מיוחד של המזרח התיכון שמופיע מעל תא הכפפות.

המפה על תא הכפפות המפה על תא הכפפות המפה על תא הכפפות

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות