אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לא קורונה, כלכלה: על הפער העצום בין טראמפ לביידן צילום: רויטרס, איי פי

מנועי הכסף

לא קורונה, כלכלה: על הפער העצום בין טראמפ לביידן

פודקאסט מנועי הכסף של כלכליסט, פרק 125: מתוכנית התמריצים, דרך מלחמת הסחר, הרגולציה על חברות הטכנולוגיה והפערים המתרחבים בין העשירים לעניים. 4 נושאים בוערים העומדים בפני הנשיא הבא

29.10.2020, 17:20 | שי סלינס

פחות משבוע נותר לבחירות בארה"ב ואנחנו מעט אדישים. אולי האדישות הזו נובעת מכך שיש צרות גדולות יותר לעולם לעסוק בהן - מאשר הבחירות בארה"ב. אולי מכך שמול אחד הנשיאים הצבעוניים ביותר בהיסטוריה של ארה"ב - עומדת דמות אפרורית. ואולי האדישות הזו נובעת מכך שבסך הכל מדובר בבחירות רגילות של מדינה רגילה שפעם היתה האימפריה הכלכלית הגדולה והמשפיעה ביותר בעולם - והיום כבר לא.

עם זאת, עדיין מדובר בבחירות שההשפעה שלהן על מדינות העולם מהותית מאוד. מעבר לשינוי התפיסתי בטיפול בקורונה - המועמדים לנשיאות שונים מאוד בכל הקשור למידניות הכלכלית. וכשמדברים על שינוי כלכלי במדיניות של ארה"ב - גלי ההדף שיורגשו בכל מקום לא יאחרו להגיע.

אז היום בפרק ה-125 של פודקאסט מנועי הכסף של כלכליסט עם האסטרטג והכלכלן הראשי של פסגות אורי גרינפלד דיברנו על 4 הנושאים הבוערים איתם חייב להתמודד הנשיא הנבחר. החל מתוכנית התמריצים לכלכלה, דרך מלחמת הסחר, הרגולציה של חברות כמו אמזון ופייסבוק ועד לפערים המתרחבים בין העשירים לעניים.

לא קורונה, כלכלה: על הפער העצום בין טראמפ לביידן
 
להאזנה לפודקאסט
לחץ כאןלא קורונה, כלכלה: על הפער העצום בין טראמפ לביידן

ג ג'ו ביידן ודונלד טראמפ | צילום: איי פי ג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות