אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
השינוי המבני ממשיך: עוד מינויים חדשים באתר הסחר טרמינל X צילום: גבע טלמור

השינוי המבני ממשיך: עוד מינויים חדשים באתר הסחר טרמינל X

לאחר העזיבה של סמנכ"לית השיווק וסמנכ"לית הסחר באתר טרמינל איקס מקבוצת פוקס, מודיעה החברה כי תומר ספנייר מונה לסמנכ"ל התפעול ושרשרת האספקה, ודנה פולק אולשר מונתה לסמנכ"לית השיווק, ותחליף בתפקיד את מיכל רביב שהודיעה על עזיבתה

01.11.2020, 14:22 | אורנה יפת

לאחר העזיבה של סמנכ"לית השיווק וסמנכ"לית הסחר באתר הסחר טרמינל איקס, מקבוצת פוקס, מודיעה החברה על מינויים חדשים באתר. תומר ספנייר מונה לסמנכ"ל התפעול ושרשרת האספקה, ודנה פולק אולשר מונתה לסמנכ"לית השיווק, ותחליף בתפקיד את מיכל רביב שהודיעה על עזיבתה.

קראו עוד בכלכליסט

ספנייר, בן 38 (נשוי + 3) יהיה אחראי גם על מערך שירות הלקוחות בחברה שקודם לכן היה תחת השיווק. בעשור האחרון עבד בחברת האיקומרס TenenGroup, ובשש השנים האחרונות כיהן כמנכ"ל חטיבת הייצור והתעשייה. ספנייר בעל BA במנהל עסקים מהמכללה למנהל, בראשון לציון.

דנה פולק אולשר סמנכ"לית השיווק של טרמינל איקס, צילום: מאיה אהרוני דנה פולק אולשר סמנכ"לית השיווק של טרמינל איקס | צילום: מאיה אהרוני דנה פולק אולשר סמנכ"לית השיווק של טרמינל איקס, צילום: מאיה אהרוני

דנה פולק אולשר, בת 43, (נשואה + 3), מתגוררת בתל אביב. בתפקידה האחרון, פולק אולשר שימשה כמנהלת מחלקת שיווק ואסטרטגיה של קבוצת פז. היא היתה שותפה לתהליך הטרנספורמציה הדיגיטלית בפז, הקמת מועדון לקוחות ואפליקציית תשלום בתחנות הדלק ובחנויות Yellow.

כפי שנחשף בשבוע שעבר ב"כלכליסט", מיכל רביב התפטרה ותעזוב את תפקידה בסוף השנה וכך גם רינת קאירי סמנכ"לית הסחר שעזבה בשבוע שעבר. לפני מספר חודשים עזב גם מנהל הקריאייטיב, ינאי פוליטי.

העזיבות ושינויי כח האדם באים על רקע מהלך לשינוי ארגוני שמבצע מנכ"ל החברה, ניר הורוביץ, במטרה לשים דגש על האופנה באתר. בתוך כך תפקיד סמנכ"לית הסחר והאופנה פוצל לשתי משרות: סחר בנפרד ואופנה בנפרד.

לדברי ניר הורוביץ, "באופן טבעי, המעבר מחברה בתחילת דרכה לשחקן הגדול והמוביל היום בשוק, מחייב התאמות ושינויים במבנה הארגוני של החברה על מנת להמשיך ולהוביל את שוק האיקומרס בישראל". 

תומר ספנייר סמנכ"ל התפעול של טרמינל X,  צילום: גבע טלמור תומר ספנייר סמנכ"ל התפעול של טרמינל X | צילום: גבע טלמור תומר ספנייר סמנכ"ל התפעול של טרמינל X,  צילום: גבע טלמור

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות