אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אחרי תשעה חודשים בלי מנהל, יש מ"מ לראש האגף להכשרה מקצועית

אחרי תשעה חודשים בלי מנהל, יש מ"מ לראש האגף להכשרה מקצועית

אל"מ במיל' ניצן ממרוד מונה למ"מ ראש האגף להכשרה מקצועית בזרוע העבודה. ראש האגף הקודם, שולי אייל, מושעה בעקבות חשדות לשוחד, ולאגף לא היה מנהל לאורך כל משבר הקורונה

01.11.2020, 14:29 | שחר אילן

אל"מ (מיל') ניצן ממרוד מונה לראש האגף להכשרה מקצועית בזרוע העבודה ונכנס היום לתפקידו. זאת לאחר שבמהלך כל משבר הקורונה לא היה מנהל לאגף הכל כך מרכזי וחיוני בתקופת אבטלה כבדה. ראש האגף הקודם שולי אייל הושעה בינואר בעקבות חשדו לשוחד.

קראו עוד בכלכליסט

זה המינוי השני של שר העבודה והרווחה איציק שמולי מקרב פורשי קבע. בספטמבר מינה את מפקד עיר הבה"דים לשעבר אל"מ (מיל') אבי מוטולה למשנה למנכ"ל המשרד והוא כנראה אמור להיות אחראי בין היתר על הרפורמה בהכשרה המקצועית.

שר העבודה והרווחה, איציק שמולי, אמר: "הרקורד הביצועי המרשים של ממרוד לצד נכונותו הרבה להתגייס למשימה לאומית מהמעלה הראשונה הופכים אותו לאדם המתאים ביותר למילויה. כניסתו לתפקיד מתחילה עידן חדש באגף להכשרה מקצועית שלו תפקיד קריטי בחילוץ שוק העבודה מהמשבר".

ממרוד בן 47 נשוי ואב לשני ילדים, שירת בצה״ל 28 שנים, בתפקידו האחרון שימש כמפקד בית הספר ללוגיסטיקה בצה״ל, והיה אחראי על ההכשרה המקצועית והפיקודית של החיל. כן שימש במגוון תפקידי פיקוד ומטה נוספים ובין היתר היה אחראי על כתיבת התורה ותפיסת ההפעלה של המערך הלוגיסטי בצה״ל בעקבות מבצע צוק איתן.

ממרוד אמר: "אני מגיע לתפקיד מתוך תחושת שליחות ורצון עז להוביל ולקדם את ההכשרות המקצועיות במדינת ישראל במיוחד בתקופה מאתגרת זו".

ניצן ממרוד ניצן ממרוד ניצן ממרוד

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות