אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל ארקיע, ירון אמזלג, פורש אחרי 4 חודשים בלבד בתפקיד

מנכ"ל ארקיע, ירון אמזלג, פורש אחרי 4 חודשים בלבד בתפקיד

קודם לכן שימש במשך שנתיים כמשנה למנכ"ל וסמנכ"ל כספים בחברה. הרקע לעזיבתו - חילוקי דעות עם היו"ר הפעיל גדי טפר; אמזלג: "עמלתי בהחזרת החברה לפעילות ועכשיו החלטתי להמשיך הלאה לאתגרים חדשים"

02.11.2020, 14:56 | נווית זומר

רו"ח ירון אמזלג, מנכ"ל ארקיע פורש אחרי 4 חודשים בלבד בתפקיד. קודם לכן שימש במשך שנתיים כמשנה למנכ"ל וסמנכ"ל כספים בחברה. אמזלג החליף את ניר דגן שפרש.

קראו עוד בכלכליסט

הוא מונה לתפקיד בתקופה מאתגרת לתעופה בכלל ולארקיע בפרט - שהיתה משובתת מאמצע מרץ ועד אמצע ספטמבר. רק לאחרונה הגיעה ההנהלה ובעלי ארקיע האחים נקש להסכמות עם ועד העובדים לגבי תוכנית התייעלות הכוללת פיטורי עובדים.

הרקע לעזיבת אמזלג הוא חילוקי דעות עם היו"ר הפעיל גדי טפר. הודעתו של אמזלג מגיעה בסמוך לקבלת ההלוואה בערבות המדינה וחזרתה של החברה לפעילות מסחרית.

ירון אמזלג, צילום: ירון ורד ירון אמזלג | צילום: ירון ורד ירון אמזלג, צילום: ירון ורד

אמזלג: "בחודשים האחרונים עסקתי לילות כימים בפעולות שונות ומגוונות כאשר דבר אחד עמד לנגד עיניי כל העת – החזרתה של ארקיע לפעילות בעיצומו של המשבר הגדול ביותר שחווה ענף התעופה מאז ומעולם. פעולות אלו כללו בין היתר הכנת תכנית עסקית סדורה לחזרה לפעילות, מו"מ עם ועדי העובדים, ניהול המגעים עם הבנקים ומשרד האוצר לצורך קבלת הלוואות בערבות המדינה וביצוע ההכנות הדרושות לצורך חזרתה של החברה לפעילות

מסחרית.

"כעת, עם השלמת המשימה, החלטתי להמשיך הלאה לאתגרים חדשים בקריירה ובכלל. אני מודה לבעלי המניות ולדירקטוריון ארקיע על האמון והתמיכה במהלכים להבראת ארקיע ואני מאחל לעובדי ארקיע היקרים שמטוסי ארקיע ימשיכו לצבוע את השמיים", כתב אמזלג.

מארקיע נמסר: "אנו מודים לירוןאמזלג  על תרומתו המשמעותית בחודשים האחרונים בהשבת החברה לפעילות מסחרית, וכן על הישגיו הרבים לאורך שנות עבודתו בחברה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות