אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ביג לא תהיה חלק מקבוצת מגה אור במכרז לרכישת דסק"ש צילומים: ורד פיצ׳רסקי, צביקה טישלר

ביג לא תהיה חלק מקבוצת מגה אור במכרז לרכישת דסק"ש

במגה אור חידדו כי ביג אינה חלק מהקבוצה שתרכוש עמה את דסק"ש - "נחזיק מקסימום ב-29.9%"; לדברי הכונס של דסק"ש, עו"ד רענן קליר: "הרכישה של פרנקל בגב ים עלולה להבריח את מגה אור מדסק"ש"; שופט המחוזי ברנר קבע הבוקר דיון לפי בקשת אלשטיין - להורות כי ההצעה העדכנית של נחמיאס איננה בתוקף; בהצעת השופט, אלשטיין משך את הבקשה

04.11.2020, 10:24 | גולן חזני

ביג לא תהיה חלק מקבוצת מגה אור במכרז לרכישת דסק"ש: הכונס רענן קליר הודיע הבוקר בדיון בבית המשפט כי קיבל עדכון על כך אמש מצחי נחמיאס בעל השליטה במגה אור. עוד עדכן קליר כי נחמיאס הדגיש שאחזקות מגה אור לא יהוו יותר מ-29.9% ממניות דסק"ש במסגרת הקבוצה.

קראו עוד בכלכליסט

שופט בית המשפט המחוזי בתל אביב חגי ברנר קבע אתמול את הדיון שנערך הבוקר לפי בקשתו של אדוארדו אלשטיין - להורות כי ההצעה העדכנית של צחי נחמיאס איננה בתוקף. בהצעת השופט, אלשטיין משך את הבקשה.

צחי נחמיאס ויו"ר ביג איתן בר זאב, צילומים: ורד פיצ׳רסקי, צביקה טישלר צחי נחמיאס ויו"ר ביג איתן בר זאב | צילומים: ורד פיצ׳רסקי, צביקה טישלר צחי נחמיאס ויו"ר ביג איתן בר זאב, צילומים: ורד פיצ׳רסקי, צביקה טישלר

לדיון משמעות מהותית שכן ביטול ההצעה של מגה אור תשאיר את אלשטיין לבד בתמונת הרכישה. קליר אמר עוד כי העובדה שאהרון פרנקל רכש אתמול מנה נוספת של מניות גב ים והגיע לאחזקה של 32.5% גורמת למחזיקים לחשוש שמגה אור תיסוג מההתמודדות.

הקבוצה בראשות מגה אור מציעה 950 מיליון שקל עבור 70% מניות דסק"ש שבכינוס ו-164 מיליון שקל עבור 12% נוספים. אלשטיין מציע 950 מיליון עבור המנה הראשונה ולא מציע לרכוש את המנה הקטנה. עם זאת אלשטיין טוען שיש לפסול את ההצעה של מגה אור בשל הפיצוי שמובטח לה בסך 10 מיליון שקל אם לא היא זו תרכוש את החברה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות