אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
משרד התחבורה  הוציא מכרז חדש להפעלת התחבורה הציבורית בנתניה צילום מסך: Youtube

משרד התחבורה הוציא מכרז חדש להפעלת התחבורה הציבורית בנתניה

אשכול התחבורה הופעל עד היום בידי אגד תעבורה. חלק מהקווים החדשים יופעלו 24 שעות בימי השבוע ולפחות מחצית מכלי הרכב יהיו חשמליים

08.11.2020, 12:03 | ליאור גוטמן

משרד התחבורה מפרסם הבוקר (א') מכרז להפעלת אשכול התחבורה הציבורית של נתניה. עד היום האשכול הופעל בידי אגד תעבורה. המכרז כולל הפעלת קווי תחבורה ציבורית חדשים, שחלקם יפעלו 24 שעות ביממה בימים ראשון עד חמישי. במסגרת המכרז יידרש המפעיל לעמוד בתנאי שלפחות מחצית מכלי הרכב יהיו אוטובוסים חשמליים, וחלק מקווי השירות יופעלו באמצעות מיניבוסים.

קראו עוד בכלכליסט

היקף כלי הרכב הנדרשים במכרז יגיע ל-185 אוטובוסים, ואלה יצוידו ברשת אלחוטית, בשקעי USB לטעינת טלפונים ובמערכות כריזה. חלק מתנאי ההפעלה יחייבו את המשרד לשדרג גם את תחנות האוטובוס עצמן, לרבות מידע בזמן אמת על תנועת הכלים.

אוטובוס חשמלי מתוצרת הארגז. המכרז מחייב 50% אוטובוסים על חשמל , צילום: דובר משרד התחבורה אוטובוס חשמלי מתוצרת הארגז. המכרז מחייב 50% אוטובוסים על חשמל | צילום: דובר משרד התחבורה אוטובוס חשמלי מתוצרת הארגז. המכרז מחייב 50% אוטובוסים על חשמל , צילום: דובר משרד התחבורה

שרת התחבורה והבטיחות בדרכים מירי רגב אמרה כי "המכרז החדש ירשת את כל השכונות בנתניה ויספק להן תחבורה ציבורית מהירה ויעילה, למוקדי הביקוש והתעסוקה.

"הוא ייתן מענה הולם להתפתחות העצומה של נתניה בעשור האחרון, וייתן שירות אוטובוסים זמין ונוח גם לשכונות החדשות וגם לשכונות המתוכננות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות