אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
צמצום חד בהפסדי למונייד - תתחיל לשווק פוליסות גם בצרפת  צילום: Facebook/Lemonade

צמצום חד בהפסדי למונייד - תתחיל לשווק פוליסות גם בצרפת

החברה פועלת כיום בשוק האמריקאי, בגרמניה ובהולנד; סכום הפרמיות הרבעוני צמח ב-87% ל-71.2 מיליון דולר, ההפסד קוצץ מהותית ל-57 סנט למניה - בשוק ציפו להפסד עמוק יותר, של 65 סנט למניה

11.11.2020, 08:33 | מיקי גרינפלד
למונייד מסכמת רבעון שלישי עם צמצום חד בהפסד הנקי ל-57 סנט למניה, מול הפסד של 2.78 סנט למניה ברבעון המקביל בשנה שעברה – ותוצאה טובה מהתחזיות בשוק, שציפו להפסד עמוק יותר, של 65 סנט למניה.  

קראו עוד בכלכליסט

ההכנסות הסתכמו ב-17.8 מיליון דולר, בדומה לרבעון המקביל, וגם כאן מעל ציפיות האנליסטים שעמדו על 14.7 מיליון דולר. סכום הפרמיות זינק ב87% ל-71.2 מיליון דולר, בהשוואה ל-38 מיליון דולר ברבעון המקביל. 

למונייד מוכרת פוליסות ביטוח מבנה ותכולה בארהב וגם בגרמניה והולנד באמצעות פלטפורמה דיגיטלית לחלוטין. החיתום והטיפול בתביעות גם הם דיגיטליים ברובם, מה שמאפשר לחברה לתמחר את הפוליסות נמוך יותר מחברות ביטוח מסורתיות.  

החברה ציינה אתמול לצד פרסום הדוחות כי בכוונתה לפתוח את שירותיה גם בצרפת, אך הדגישה כי ליבת הפעילות תישאר גם בהמשך בארה"ב.

לרבעון הרביעי צופה למונייד הכנסות של 19-18 מיליון דולר והפסד EBITDA מתואם של 34-32 מיליון דולר, בשעה שתחזיות האנליסטים עומדות על הכנסות נמוכות יותר, של 16.9 מיליון דולר והפסד EBITDA של 33.9 מיליון דולר.

החברה למונייד שהוקמה על ידי דניאל שרייבר ושי וינינגר הונפקה בבורסה של ניו יורק בתחילת חודש יולי השנה, לפי שווי של 1.6 מיליארד דולר, או 29 דולר למניה. המניה ננעלה אתמול במחיר של 65.92 דולר - שווי השוק עמד על 3.73 מיליארד דולר. 

מימין: שי וינינגר ודניאל שרייבר מייסדי למונייד , צילום: BEN KELMER מימין: שי וינינגר ודניאל שרייבר מייסדי למונייד | צילום: BEN KELMER מימין: שי וינינגר ודניאל שרייבר מייסדי למונייד , צילום: BEN KELMER

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות