אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אינטליגו הישראלית גייסה 15 מיליון דולר צילום: Intelligo Group

אינטליגו הישראלית גייסה 15 מיליון דולר

אינטליגו פיתחה פלטפורמה לניהול סיכונים ומתמחה בבדיקות רקע אוטומטיות. המימון ישמש את החברה להרחבת הפעילות ולהמשך פיתוח ושכלול המערכות שלה

11.11.2020, 10:42 | מאיר אורבך
חברת הסטארט-אפ הישראלית אינטליגו (Intelligo Group) אשר פיתחה פלטפורמה לניהול סיכונים ומתמחה בבדיקות רקע אוטומטיות גייסה 15 מיליון דולר בסבב גיוס שני. את ההשקעה הובילה קרן פריווט אקוויטי אמריקאית - Behrens Investment Group יחד עם משקיעים קיימים שהצטרפו לסיבוב. גיוס זה מביא את סך הגיוסים של אינטליגו ל-22 מיליון דולר. 

קראו עוד בכלכליסט

אינטליגו הוקמה בשנת 2014 על ידי שלמה מירוויס המכהן כמנכ״ל, דנה רקובסקי המשמשת כמנהלת מחקר ראשית ונדב אלינסון, המשמש כ-COO. לחברה יש למעלה מ-100 לקוחות ותאגידים גדולים מהמובילים בתחומם.אינטלגו מונה כרגע 42 עובדים, ובתהליך גיוס של עובדים נוספים.

הפלטפורמה של החברה הישראלית היא One Stop Solution המאפשרת למוסדות פיננסים, קרנות השקעות, תאגידים גדולים ומשרדי עו"ד לנהל סיכונים בצורה חכמה ויעילה יותר באמצעות יכולותהבינה המלאכותית של המערכת וכן ניסיון עבר בטכנולוגיה ומתודולוגיה של Profiling בעולמות המודיעין. המימון ישמש את החברה להרחבת הפעילות שלה ולהמשך פיתוח ושכלול המערכות שלה.

שלמה מירוויס, מנכ"ל אינטליגו, צילום: Intelligo Group שלמה מירוויס, מנכ"ל אינטליגו | צילום: Intelligo Group שלמה מירוויס, מנכ"ל אינטליגו, צילום: Intelligo Group

"הכוח המניע של אינטליגו זה הרצון לחזק את ערך האמון בעולם", אומר שלמה מירוויס מנכ"ל ומייסד שותף של אינטליגו, "היכולת לסמוך ולהאמין למישהו זה הבסיס לכל מערכת יחסים עסקית או אישית ובלעדיה אי אפשר לגדול ולצמוח. מסיבה זו יש חשיבות רבה למערכת שתהיה נגישה ופשוטה לשימוש ובאותו זמן תיתן מענה איכותי וכולל להערכת וזיהוי סיכונים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות