אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הדיון המשפטי בהעברת השליטה בדסק"ש לנחמיאס יערך ברביעי הבא צילום: לימור זפרני עמית שעל

הדיון המשפטי בהעברת השליטה בדסק"ש לנחמיאס יערך ברביעי הבא

נציגות של עובדי סלקום הגיעה לדיון על מנת לתמוך בהצעתו של אלשטיין; במהלך השבוע הקרוב יוכל בעל השליטה באי.די.בי לשפר משמעותית את הצעתו, בניסיון אחרון לזכות במכרז

11.11.2020, 14:02 | גולן חזני

הדיון בנושא הזכייה של צחי נחמיאס ומגה אור בשליטה בדסק"ש ייערך ביום מרביעי הבא. כך קבע השופט חגי ברנר, בדיון הבוקר בבית המשפט המחוזי בתל אביב. בהתאם נדחתה לדיון ביום רביעי ההחלטה בשאלת החלפת דירקטוריון דסק"ש.

הכונסים רענן קליר ואלון בנימיני הגישו היום בקשה לאשר את העיסקה עם מגה אור, בעקבות תמיכת המחזיקים בהצעתו של נחמיאס. הימים הבאים יהיו למעשה הזדמנות אחרונה של אלשטיין לנסות לשפר את ההצעה והבטחונות משמעותית ולזכות במכרז - כל עוד לא אושרה העיסקה עם מגה אור בבית המשפט.

העובדה שנחמיאס אדיש לתוצאות ולא להוט לרכוש את החברה עשויה לסייע לאלשטיין אם אכן יבצע שיפור דרמטי בהצעה.

קראו עוד בכלכליסט

בדיון נכחה נציגות מכובדת של עובדי סלקום בראשות יו"ר הוועד מיה יניב שבאה לתמוך באלשטיין - מהלך מפתיע מצד עובדי החברה, שקראו לנציגות בעלי האג״ח לקבל את הצעת אלשטיין .

"ישנה חשיבות מכרעת שבעל השליטה יכיר ויבין את תהפוכות שוק התקשורת שקריטי ברמה לאומית למדינת ישראל ולאלפי עובדי קבוצת סלקום . אדארדו אלשטיין תמיד עמד בכלל ההתחייבויות כלפי הקבוצה וכלפי העובדים, גילה תמיד מידת אחריות גבוהה כלפי האדם העובד וכלפי הקבוצה והכניס את היד עמוק לכיס גם כאשר לא היתה כבר תקווה .

העברת השליטה היא טעות ותייצר זעזוע עמוק וחוסר וודאות לעתידם של אלפי עובדים ועשרות אלפי בני משפחות", נמסר בהודעת הוועד שגם קרא לנאמנים להעדיף את הצעת אלשטיין על פני נחמיאס.

 ח"כ לשעבר אורן חזן הגיע לדיון בבית המשפט - חזן הוא מתומכיו של הרב יאשיהו פינטו ובשבוע שעבר שידר סרטון תמיכה ארוך באלשטיין שגם הוא חבר של הרב פינטו

אורן חזן, לו ולאלשטיין חבר משותף - הרב פינטו, צילום: עומר מסינגר אורן חזן, לו ולאלשטיין חבר משותף - הרב פינטו | צילום: עומר מסינגר אורן חזן, לו ולאלשטיין חבר משותף - הרב פינטו, צילום: עומר מסינגר

חלק ממנהלי אי.די.בי הגיעו לדיון לבקשת/הוראת אלשטיין, וחלק התחמק. מנכ"ל דסק"ש דורון כהן אף הוא הגיע לדיון. האולם בדיון מלא עד אפס מקום.

הכונסים רענן קליר ואלון בנימיני, והנאמן אופיר נאור, ביקשו ממגה אור להעביר ערבות נוספת של 10% מההצעה על סך 950 מיליון שקל עבור 70% מניות דסק"ש, בהתאם לתנאי המכרז.

עד כה העמידה החברה ערבות של 142 מיליון שקל. בנוסף הציעה מגה אור לרכוש 12% נוספים מדסק"ש ב-164 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות