אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חינם אבל בכסף: בפורטנייט שוקלים להוסיף דמי מנוי חודשיים

חינם אבל בכסף: בפורטנייט שוקלים להוסיף דמי מנוי חודשיים

חברת אפיק, מפתחת להיט הענק פורטנייט, ביצעה בימים האחרונים סקר צרכנים מצומצם לבחינת אפשרות לגבות בין 8 ל-16 דולר בחודש. התמורה: אספקה קבועה של שיפורים קוסמטיים וכסף וירטואלי

11.11.2020, 12:37 | עמית קלינג
אם אי פעם רציתם למסד את מערכת היחסים שלכם עם פורטנייט באמצעות דמי מנוי חודשיים, נראה כי בקרוב תהיה לכם הזדמנות: מפתחת המשחק, חברת אפיק גיימס, בחנה ביומיים האחרונים באמצעות סקר צרכנים מצומצם את האפשרות להוסיף דמי מנוי חודשיים בגובה 8-16 דולר למשחק שלה. פורטנייט ניתן להורדה בחינם אך עושה את כל הונו ממכירה ענפה של שידרוגים קוסמטיים לדמויות ולכלי נשק.

עוד על פורטנייט

אפשרות המנוי עוררה, כצפוי, דעות חלוקות. שחקנים רבים הגיבו בחיוב, בעוד שאחרים התלוננו כי באפשרויות המחירים שהוצעו בסקר (בין 8 ל-16 דולר לחודש), כמה סקינים חדשים ואלף V-Bucks זה לא כל כך הרבה, היות והחפצים הנדירים בחנות הדיגיטלית של פורטנייט יכולים לעלות גם 2000 V-Bucks. טרם ברור אם ומתי יושק המנוי.

Fortnite. לפי הערכות יכניס השנה 5 מיליארד דולר Fortnite. לפי הערכות יכניס השנה 5 מיליארד דולר Fortnite. לפי הערכות יכניס השנה 5 מיליארד דולר

לשחקנים הוצעה חבילה חודשית הכוללת אלף V-Bucks (המטבע הפנימי של פורטנייט) בחודש לבזבוזים, סט "סקינים" (מראה ייחודי לדמות) וגישה לתכנים החדשים שפורטנייט משחררת מדי "עונה", כפי שהיא מכונה במשחק, כאשר עונה חדשה יוצאת בערך מדי שלושה חודשים. אותה "עונה" למעשה מאפשרת לשחקנים לפתוח, באמצעות משחקים חוזרים וצבירת נקודות, עוד מאותם הדברים – V-Bucks ושידרוגים קוסמטיים ולא תכנים מעשיים במשחק עצמו, מה שאומר שאפיק מקפידה לשמור על אותה חווית משחק גם לשחקנים שלא מעוניינים לשלם אגורה וליהנות רק מהקרבות עצמם. עם זאת, לפי תחזיות, החברה תכניס השנה כ-5 מיליארד דולר מפורטנייט, לעומת 1.8 מיליארד ב-2019 ו-2.4 מיליארד ב-2018) - ומיליארדי דולרים לא מגיעים משחקנים שלא מוציאים אגורה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות