אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מליסרון מבקשת למנות את רונה אנג'ל, בתה של יו"ר הדירקטוריון, לתפקיד ניהולי בחברה

מליסרון מבקשת למנות את רונה אנג'ל, בתה של יו"ר הדירקטוריון, לתפקיד ניהולי בחברה

ההנהלה רוצה לאשר את מינויה של אנג'ל, בתה של בעלת השליטה ליאורה עופר, לתפקיד מנהלת הצמיחה והאסטרטגיה; אנג'ל היא גם בתו של אודי אנג'ל, בעל מניות בערוץ הממוזג רשת ועשר. היא צפויה לעבוד במליסרון בהיקף של 60% משרה, בתמורה לשכר שנתי של 180 אלף שקל

16.11.2020, 16:47 | אורנה יפת

הנהלת חברת מליסרון מבקשת לאשר את מינויה של רונה אנג'ל, בתה של יו"ר הדירקטוריון ובעלת השליטה, ליאורה עופר, לתפקיד מנהלת הצמיחה והאסטרטגיה של החברה. אנג'ל היא גם בתו של אודי אנג'ל, בעל מניות בערוץ הממוזג רשת ועשר.

קראו עוד בכלכליסט

רונה אנג רונה אנג'ל רונה אנג

אנג'ל צפויה לעבוד במליסרון בהיקף של 60% משרה, בתמורה לשכר שנתי בגובה 180 אלף שקל. היא תשמש כנושאת משרה בחברה ותהיה כפופה ישירות למנכ"ל. הסכם השירותים ייחתם מול חברה בבעלותה המלאה, ויהיה בתוקף לתקופה בת שלוש שנים. בהחלטה ציינה ועדת התגמול כי התגמול הקבוע בהסכם השירותים נמוך באופן משמעותי מהמקובל בשוק, ביחס לנושאי משרה וביחס לתגמול של מנהלי פיתוח עסקי ואסטרטגיה.

בשנתיים האחרונות מכהנת אנג'ל כדירקטורית וסגנית יו"ר דירקטוריון בעופר השקעות, המוחזקת ב-85% על ידי ליאורה עופר, תפקיד אותו תמשיך למלא לצד תפקידה כמנהלת האסטרטגיה במליסרון.

בהסברים למינוי של בתה של בעלת השליטה ציינה מליסרון כי בתקופה האחרונה, ועוד יותר על רקע משבר הקורונה, החברה פועלת לגיבוש תוכנית אסטרטגיה וצמיחה לחברה. מליסרון בוחנת, בין היתר, מנועי צמיחה חדשים מתחום הדיגיטל ונערכת לאתגרים לטווח הארוך. "רונה אנג'ל בעלת ניסיון של מעל לעשור בתחומי המדיה, הניהול וגיבוש אסטרטגיה", כותבת החברה בהסברים למינוי, ומוסיפה כי במסגרת תפקידה הנוכחי של אנג'ל היא מובילה את תחום הפיתוח העסקי ועוסקת, בין היתר, בתחומי הצמיחה, השיווק וגיבוש האסטרטגיה. 

ליאורה עופר, צילום: ורדי כהנא ליאורה עופר | צילום: ורדי כהנא ליאורה עופר, צילום: ורדי כהנא

עוד מציינת החברה את ניסיונה הקודם של אנג'ל בזכיינית הטלוויזיה רשת, שם עסקה כדירקטורית ובתפקידים ניהוליים. "כחברת הנהלה הייתה חלק מהצוות שהוביל תהליכים אסטרטגיים וניהול משברים. כחברת דירקטוריון הובילה את המיזוג בין רשת לערוץ עשר. במקביל לתפקיד זה, הייתה רונה שותפה כחמש שנים במשרד פרסום שהתמחה בחדשנות ובדיגיטל. הנהלת החברה סבורה כי כישוריה, ניסיונה הקודם והיכולות של רונה אנג'ל בתחומי האסטרטגיה, המדיה והדיגיטל יסייעו לחברה בגיבוש תוכניתה האסטרטגית ויישום אפיקי הצמיחה של החברה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות