אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
היצע רכבי הכביש-שטח הגדולים מתרחב: טויוטה היילנדר הושקה בישראל צילום: יצרן

היצע רכבי הכביש-שטח הגדולים מתרחב: טויוטה היילנדר הושקה בישראל

עד כה היה ההיילנדר זמין בישראל רק ביבוא מקביל, לרכבים אשר הגיעו ארצה בעיקר מארה"ב וקנדה, בעוד שזה המיובא כעת על ידי יוניון מוטורס עומד בכללי התקינה האירופית. ההיילנדר משתרע על פני כמעט חמישה מטרים ומצויד בשלוש שורות מושבים, כאשר שורת המושבים האמצעית מסוגלת לנוע קדימה ולאחור באמצעות מסילה. מחירו מתחיל ב-290 אלף שקל לגרסה הבסיסית

17.11.2020, 10:29 | תומר הדר

היצע רכבי הכביש שטח הגדולים מתרחב: יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה, משיקה בישראל את טויוטה היילנדר, רכב הכביש שטח הגדול של טויוטה. יש לציין כי עד כה היה ההיילנדר זמין בישראל רק ביבוא מקביל, לרכבים אשר הגיעו ארצה בעיקר מארה"ב וקנדה, בעוד שההיילנדר המיובא על ידי יבואנית טויוטה עומד בכללי התקינה האירופית.

קראו עוד בכלכליסט

טויוטה היילנדר, צילום: יצרן טויוטה היילנדר | צילום: יצרן טויוטה היילנדר, צילום: יצרן

לפי נתוני טויוטה, ההיילנדר משתרע על 4.966 מטרים ומצויד בשלוש שורות מושבים, כאשר שורת המושבים האמצעית מסוגלת לנוע קדימה ולאחור באמצעות מסילה. נפח תא המטען, בהינתן מושב אחורי מקופל, הוא 1,882 ליטר או 305 ליטר כאשר המושב האחורי אינו מקופל.

טויוטה היילנדר מבפנים, צילום: יצרן טויוטה היילנדר מבפנים | צילום: יצרן טויוטה היילנדר מבפנים, צילום: יצרן

בדומה לרוב רכבי הכביש שטח בפלח שוק זה, ההיילנדר מצויד במערכת הנעה כפולה, אך בניגוד להם, מדובר ברכב היברידי העושה שימוש במנוע בנזין בנפח 2.5 ליטרים ומנוע חשמלי המפיקים ביחד 244 כוחות סוס. צריכת הדלק הרשמית, לפי טויוטה, היא 17.2 ק"מ לליטר. בדומה לרוב דגמי טויוטה החדשים, גם ההיילנדר מצוי במערכות בטיחות אקטיביות הכוללות בקרת שיוט אדפטיבית, מערכת אקטיבית לשמירה על נתיב הנסיעה ומערכת זיהוי תמרורים. מחירו של ההיילנדר מתחיל ב-290 אלף שקל לגרסה הבסיסית.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות