אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ביקושי שיא למגרשים בפארק התעשיות 'שקד' אופקים, למה זה קורה עכשיו? קרדיט: STUDIOZAZU

ביקושי שיא למגרשים בפארק התעשיות 'שקד' אופקים, למה זה קורה עכשיו?

בשנים האחרונות הולכים ומתמעטים שטחי התעשייה בישראל ונשאלת השאלה האם ניתן למצוא אזורים אטרקטיביים לתעשייה בסמיכות לצירי תחבורה מרכזיים ובמרחק של פחות משעה מנמל אשדוד?

19.11.2020, 16:05 | בשיתוף מינהלת התעשייה אופקים

ישנה סיבה להישאר אופטימיים והתשובה היא - אופקים. בזכות פיתוח מואץ של תשתיות, סלילת כביש קיצור למטרופולין באר שבע, תחנת רכבת ומיקום נגיש לכל חלקי הארץ הפכה אופקים ופארק התעשיות שקד בתחומה כיעד מועדף על תעשיינים ויזמים רבים.

תעשייה בעידן של מחסור בקרקעות וצפיפות

מדינת ישראל מתאפיינת בשיעור ילודה גבוה לצד צפיפות אוכלוסין במרכז הארץ ומחסור במשאב הקרקע, מה שיוצר אתגרים ומורכבויות בין שימושי קרקע שונים כגון שטחים ציבוריים, מגורים, מסחר, תשתיות ותעשייה אשר הכרחיים לפעילות תקינה של המשק והכלכלה בישראל. להתרחבות מואצת זו השלכות שונות כגון עומסים כבדים על צירי התנועה, ריבוי שטחי העבודה והבנייה וכן העדפה של הקמת מגדלי משרדים ומסחר על ידי רשויות התכנון.

כתוצאה מכך, ניתן להבחין כי עם דחיקת מרכזי התעשייה מאזור גוש דן ומהמושבים בארץ ישנם תעשיינים ויזמים רבים אשר מחפשים אזור נגיש, איכותי ובעל מחירי קרקע אטרקטיביים כחלופה למרכז הפקוק והצפוף. אם בעבר העדיפות הראשונה של חברות תעשייתיות רבות הייתה להיות במרכז הארץ, כיום המצב שונה והכף מוטת לטובתם של פארקי תעשייה שאינם מאופיינים בצפיפות רבה, עם גישה מהירה לצירי תחבורה מרכזיים לצורך שינוע והימצאות כוח אדם זמין ואיכותי.

מיקומו של פארק התעשיות שקד, קרדיט: STUDIOZAZU מיקומו של פארק התעשיות שקד | קרדיט: STUDIOZAZU מיקומו של פארק התעשיות שקד, קרדיט: STUDIOZAZU

הזדמנות ייחודית להקמת מפעל במיקום מרכזי ומתקדם

חברות רבות רואות באזורי התעשייה באופקים ובכללן בפארק התעשיות שקד כבעלי מיקום מרכזי ונוח לכל חלקי הארץ. פארק התעשיות משתרע על שטח של כ-708 דונמים ושיווק המגרשים בו נמצא בעיצומו. המגרשים המוצעים הם בגדלים מגוונים וכן בעלי שימושים שונים כגון: תעשייה, תעסוקה ומסחר.

מבחינה גאוגרפית הפארק נמצא במרחק של כ-55 דקות בלבד מנמל אשדוד, בעל גישה קצרה ל"מחלף קמה" אשר מתחבר לכביש 6, תחנת רכבת קרובה וסלילתו של כביש חדש לב"ש אשר יקצר את המרחק לכ-12 דקות בלבד. פארק התעשיות שקד צפוי להיות מתקדם בתחומו. הפארק תוכנן כאזור תעשייה חכם בעל רשת סיביים אופטיים, תשתית של מצלמות חכמות ומרכז בקרה על כל שטחו וכמו כן תשתית גז טבעי אשר תשמש כמקור אנרגיה ירוקה לייצור חשמל בנוסף לשימושי חימום וקירור. יתרונות ועוד אלו יחסכו למפעלים הבאים בשעריו הוצאות תפעול רבות ומשמעותיות.

שקד אופקים, קרדיט: STUDIOZAZU שקד אופקים | קרדיט: STUDIOZAZU שקד אופקים, קרדיט: STUDIOZAZU

אל תפספסו, תהליך השיווק בעיצומו!

כיום נמצא פארק תעשיות שקד לאחר השיווק הראשון שזכה לביקושי שיא ובעיצומו של השיווק השני ל-4 מגרשים למסחר שייסגר בתאריך ה 23.11.2020 ו-47 שטחים למלאכה ותעשייה שייסגר בתאריך 30.11.2020.

יש לכם הזדמנות ייחודית להתקדם לאזור בפיתוח מואץ ומיקום אסטרטגי בעל מגרשים בגדלים ושימושים מגוונים. לפרטים נוספים כגון: גדלי השטחים, שימושי הקרקע השונים, זמני המסירה וכן מפת השיווקים בפארק התעשיות שקד, לחצו על הקישור המצורף:

היכנסו עכשיו לאתר אזורי התעשייה באופקים לחצו כאן>>

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות