אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת BeyondMinds הישראלית גייסה 15 מיליון דולר

חברת BeyondMinds הישראלית גייסה 15 מיליון דולר

BeyondMinds מספקת פתרונות לפיתוח, הטמעה ותחזוקה של בינה מלאכותית בארגונים. הכספים ישמשו את החברה להמשך פיתוח להתרחבות גלובלית. כולל הגיוס הנוכחי, עד כה גייסה החברה 16 מיליון דולר

19.11.2020, 15:00 | מאיר אורבך

חברת הסטארט-אפ הישראלית ביונד-מיינדס (BeyondMinds) גייסה 15 מיליון דולר בסבב גיוס ראשון (A) הובלת קרן גרוב ונצ'רס (Grove Ventures) של דב מורן ומריוס נאכט. לצד ההודעה על הגיוס, הודיעה החברה על שורת מינויי בכירים: טד רנפט ימונה לראש מערך המכירות ויצטרף למשרדי החברה בניו יורק, לאחר קריירה בת 25 שנה בהובלת ארגוני מכירות כולל בחברות VMware ו-Unqork; פרי פטרמן, לשעבר מנהל אזור אמריקה בחברת Kaltura הישראלית ומנהל מכירות בחברת Evernote, יצטרף כמנהל אזורי של המכירות בצפון ודרום אמריקה, ויתמקם אף הוא בניו יורק; שרון רייסנר תצטרף כמנהלת השיווק, לאחר קריירה ארוכה בחברות מובילות כגון Tremor Video והיוניקורן הישראלי Conduit.

קראו עוד בכלכליסט

החברה הוקמה בסוף שנת 2018 על ידי רותם אללוף (המנכ"ל) ופעלה בשנה הראשונה ללא גיוס משאבים חיצוניים. בשנת 2019, גייסה החברה סבב סיד מפרופ' אהוד וינשטיין וד"ר אופיר שלוי, האחראים לכמה מהאקזיטים המרשימים בישראל, ביניהם מכירת סטארט-אפים לחברות Apple ו Texas Instrument. הכספים ישמשו את החברה להמשך פיתוח פתרון הבינה המלאכותית של החברה ולצורך התרחבות גלובלית. ל-BeyondMinds משרדים בתל אביב, ניו יורק ולונדון, והיא מעסיקה כ-60 עובדים, מרביתם בתפקידים טכנולוגיים. כולל הגיוס הנוכחי, עד כה גייסה החברה 16 מיליון דולר.

BeyondMinds מספקת פתרונות לפיתוח, הטמעה ותחזוקה של בינה מלאכותית בארגונים. כיום, כ-87% מפרוייקטי ה-AI בארגונים אינם מצליחים לעבור משלב הוכחת היתכנות ולשלב ההטמעה במערכות החברה, BeyondMinds מאפשרת ללקוחותיה להתמודד עם המעבר באופן יעיל, לייצר ערך משמעותי בזמן קצר, ולהתמודד עם מגוון מקרים מורכבים מקצה לקצה ובהתאמה אישית לצרכי הלקוח.

פלטפורמת הבינה המלאכותית שפיתחה החברה מאפשרת לארגונים גדולים להאיץ הטמעת פתרונות AI בפריסה נרחבת. עד עתה הוטמעו פתרונות הבינה המלאכותית של BeyondMinds בחברות כדוגמת מייקרוסופט, סמסונג ו-KPMG, וכן בגופי תעשייה צבאית גדולים ובמוסדות פיננסיים מובילים.

רותם אללוף מנכ"ל BeyondMinds רותם אללוף מנכ"ל BeyondMinds רותם אללוף מנכ"ל BeyondMinds

רותם אללוף, מייסד ומנכ"ל BeyondMinds מסר: "אנו משיגים הטמעה רחבה של פתרונות בינה מלאכותית ומתמקדים בפתירת המורכבות של בעיות עסקיות אמיתיות. אנו עוקבים בהתלהבות אחר פריצות הדרך שנעשו ברמה האקדמית, ויצרנו פלטפורמת AI מתקדמת שתגשר על הפער בין המצב בו AI נמצא כיום בעולם האקדמי לבין מצב של שימוש נרחב ב-AI בתעשייה. הפלטפורמה שפיתחנו מותאמת לפתרון המורכבויות והדינמיות של המידע בעולם האמיתי, כדי להבטיח שמערכות ה-AI שלנו תספקנה ערך עסקי מהיום הראשון להטמעה, ולתמיד".

לוטן לבקוביץ', שותף בקרן Grove Ventures, מסר: "בשנים האחרונות אנו עוקבים מקרוב אחר חדשנות בתחום הבינה המלאכותית ואחרי ההשלכות הצפויות מכך על ארגונים גדולים. הטכנולוגיה של BeyondMinds כבר תופסת תאוצה בקרב כמה מהחברות הגדולות בעולם".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

2.
בסדר אבל העובדים מה מקבלים?
שנה מדברים על השקה בסוף עושים גיוס כל המנהלים מקבלים בוכטות של כסף יעני עשרות אלפים ואנחנו העובדים מסתכלים בשקט מהצד כמו שידידיה אמר כל עוד הכל עובד לא שמים עלינו לב אבל מתישה הרשת ניורונים טועה אפילו בשתי אחוזים ישר מקפיצים בעמצה הלילה ורוצים שאני יתקן הכל..... בושה!
עודד אמסלם  |  19.11.20
1.
אחלה חברה והכל...
אני מקורב לחברה וחייב לציין שחלק גדול מהאינפורמציה כאן נורא מוגזמת. למשל בדצמבר 2019 סיימנו לכתוב את המוצר Industry 3.0 ולפי הדיווח הסופי של הלינטר היה לנו ~37000 תנאי IF בקוד. כלומר לא היה שום שימוש ב-AI עד לפני כמה חודשים. בנוסף לכך כשכתבנו אופטימיזציה לרקורסיית זנב בספריית הפייתון שלנו, גילינו כי מלכתחילה לא הטמענו נכון את הבינה במלאכותית ונאלצנו לכתוב בעצמינו מחדש עם Neuro.js
Honza Swachnik  |  19.11.20