אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אונגר: לא אהיה חלק ממגה אור, אבל במידת הצורך ארכוש 4.5% מדסק"ש

בלעדי לכלכליסט

אונגר: לא אהיה חלק ממגה אור, אבל במידת הצורך ארכוש 4.5% מדסק"ש

אחרי שהצהיר כי אינו חלק ממגה אור, שלח אונגר מכתב שלפיו ירכוש את המניות במידה שהקבוצה של צחי נחמיאס תרכוש את השליטה בדסק"ש; המכתב סותר את ההודעות הקודמות של אונגר ל"כלכליסט" ואלשטיין אם כי מדבר על נכונות לרכוש רק במידה שהמניות לא יימכרו

20.11.2020, 10:12 | גולן חזני
סאגת רמי אונגר סביב מאבק רכישת השליטה בדסק"ש נמשכת. אחרי שהצהיר שלשום כי אינו חלק מקבוצת מגה אור, שלח אתמול אונגר מכתב שלפיו "הבעתי את נכונותי לרכוש 4.5% ממניות דסק"ש במידה שקבוצת מגה אור של צחי נחמיאס תרכוש את השליטה" - כך נודע ל"כלכליסט".

קראו עוד בכלכליסט

המכתב סותר את הודעתו הקודמת הן ל"כלכליסט" והן בשיחה עם בעל השליטה היוצא אדוארדו אלשטיין, שאף הגיש אותה בתצהיר לבית המשפט בו כתב שלשאלתו ענה אונגר שלשום כי הודיע כבר לפני שבועיים שלא ישתתף בקבוצה של מגה אור.

המכתב נשלח לויקטור שמריך, מנכל וליו בייס, שמרכזת את הקבוצה ושותפה ב-5.1% מההצעה. אונגר לא מעביר התחייבות מפורשת לרכישת המניות. נחמיאס ווליו בייס ירכשו יחד 35% מהמניות ועשויים להידרש למציאת רוכשים 47% נוספים.

מקורבים לנושא טוענים כי הפער בין ההודעה שמסר השבוע אונגר לפיה הוא אינו חלק מהקבוצה של נחמיאס לבין מכתבו כעת, נובע ככל הנראה מכך שאונגר אינו רואה עצמו חלק "מקבוצת" המשקיעים, אלא רק כמי שמעניק "ביטוח חיתומי" לנחמיאס.

נחמיאס, אגב, העביר תצהיר נגדי לבית המשפט בו טען כי אונגר התחייב בפניו שירכוש 4.9% מדסק"ש במידת הצורך.

הכונסים למניות השליטה בדסק"ש, רענן קליר ואלון בנימיני, מתכוונים להעביר את המכתב לבית המשפט הבוקר, לאחר שהשופט חג ברנר ביקש תגובות הצדדים לטענות השונות עד 12.00 בצהרים.

רמי אונגר, צילום: אוראל כהן רמי אונגר | צילום: אוראל כהן רמי אונגר, צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות