אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בני כהן, בכיר לשעבר מאקסלנס, עובר לאנליסט צילום: עמית שעל

בלעדי לכלכליסט

בני כהן, בכיר לשעבר מאקסלנס, עובר לאנליסט

כהן, שניהל את חברת ניהול התיקים של אקסלנס, ימונה למנכ"ל ניהול התיקים של אנליסט ויעסוק גם בפיתוח השקעות אלטרנטיביות, אליו מתכוון בית ההשקעות להיכנס

22.11.2020, 14:41 | נעמי צורף

בני כהן, לשעבר מנכ"ל חברת ניהול התיקים של אקסלנס, יצטרף לבית ההשקעות אנליסט. לכלכליסט נודע כי כהן ימונה למנכ"ל חברת ניהול התיקים של בית ההשקעות.

קראו עוד בכלכליסט

בית ההשקעות אנליסט עוסק בעיקר בתחום קופ"ג, קרנות הנאמנות וניהול תיקים. נראה כי בבית ההשקעות מכוונים גם לכניסה למוצרי השקעות נוספים.

במסגרת תפקידו החדש כהן (47) גם ייקח חלק בפיתוח מוצרי השקעה אלטרנטיביים שיעבו את הפורטפוליו של בית ההשקעות שמנהל כיום כ-17 מיליארד שקל עבור לקוחות פרטיים ומוסדיים.

בני כהן, צילום: אוראל כהן בני כהן | צילום: אוראל כהן בני כהן, צילום: אוראל כהן

כהן עזב לפני מספר חודשים את אקסלנס, שם כיהן כאמור כמנכ"ל חברת ניהול התיקים, וכסמנכ"ל המכירות של חברת "קסם קרנות נאמנות" מקבוצת אקסלנס.

כהן מסר היום: "אני מצטרף לאנליסט בתקופה שבה יותר מתמיד המשקיעים זקוקים לעוגנים יציבים ושקולים, במקביל לניהול השקעות שיודע לשלב בין הצרכים והרצונות של הלקוח לבין היכולת ליזום, ולטייב באופן מתמיד את תמהילי הנכסים".

אנליסט הוא בית השקעות ציבורי הנסחר בבורסה לפי שווי של 205 מיליון שקל. הוא בבעלותם של שמואל לב ואהוד שילוני ובניהולו של איציק שנידובסקי. אנליסט יפרסם את תוצאותיו לרבעון השלישי בשבוע הקרוב. את המחצית הראשונה של שנת 2020 סיים בית ההשקעות עם הפסד של 11.3 מיליון שקל לעומת רווח של 12.7 מיליון שקל בתקופה המקבילה. ההפסד נבע ממשבר הקורונה והמפולת בשווקים שליוותה אותו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות