אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לאחר עיכובים ממושכים: טסלה החלה בהקמת מערך המכירות בישראל צילום: NICOLAS FLEURY/FLICKR

לאחר עיכובים ממושכים: טסלה החלה בהקמת מערך המכירות בישראל

חברת הרכב החשמלי החלה השבוע בגיוס אנשי מכירות לסוכנות החדשה שלה בארץ; הקמת מערך המכירות היא המשוכה האחרונה בפניה טרם תחילת השיווק בישראל

23.11.2020, 08:01 | תומר הדר

לאחר תקופת המתנה ארוכה, טסלה החלה בהקמת מערך המכירות הישראלי. במסגרת זו החלה היצרנית השבוע בתהליך גיוס אנשי מכירות לסוכנות החדשה. בפועל, הקמתו של מערך מכירות היא המשוכה האחרונה אשר נותרה בפני טסלה טרם תחילת השיווק בישראל.

קראו עוד בכלכליסט

כפי שנחשף לראשונה ב"כלכליסט" ,טסלה כבר החלה בהקמת מערך אנרגיה, וגם מנהלת מגעים לגבי מיקום חדש למרכז שירות ומכירות, ככל הנראה בפתח תקווה. כעת, לקראת תחילת המכירות של מכוניות הנוסעים של טסלה, אשר צפויה לצאת לפועל במהלך השנה הבאה, החלה החברה בגיוס של אנשי מכירות ישראלים עבור הסוכנות הראשית.

מכונית של טסלה מכונית של טסלה מכונית של טסלה

לפי פרסומי טסלה, אשר הופצו בקרב גורמים אשר עוסקים בהשמה בענף הרכב נדרשות משרות באזור תל אביב. לפי טסלה, דרישות המשרה הן "שירות נטול פגמים במהלך כל מסע הלקוח. נדרשת גישה בלתי מתפשרת לחתירה להצלחה ואמונה במשימתה של טסלה להאיץ את המעבר העולמי לאנרגיה בת קיימא. תפעלו כחלוץ למען מוצרי טסלה ותחלקו את הידע שלכם בבניית מערכות יחסים ארוכות טווח".

עוד מדגישה טסלה בפני המועמדים כי "הנכם חלק מצוות מכירות גדול אשר עובד בקרבה ובגמישות על כל המשימות השונות. הנכם נדרשים לשתף פעולה באופן תכוף ולהציג מנטליות צוותית כדי לעמוד במשימות".

יש לציין כי חדירתה של טסלה עצמה לישראל אמנם החלה לפני כשנה, אך מאז התמהמהה מספר פעמים, נדחתה בגלל הקורונה ואף לוותה בהתפטרות של מנהל השירות. בין היתר נדרשה טסלה על ידי משרד התחבורה להציג מוסך מרכזי פעיל בישראל, תהליך אשר צפוי לצאת לפועל במהלך החודשים הקרובים. עד להצגת מוסך מרכזי טסלה אינה יכולה לפעול בישראל כיבואנית.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות