אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יצרנית הבירה הגדולה בעולם תפטר 20 עובדים בישראל צילום: שאטרסטוק

פרסום ראשון

יצרנית הבירה הגדולה בעולם תפטר 20 עובדים בישראל

חברת AB InBev מעסיקה 110 עובדים בישראל כחלק מחברת וייסבירגר שרכשה. על פי החברה, הפיטורים נובעים בשל שינוי מבני במרכזי הפיתוח שהקימה בארץ

24.11.2020, 18:33 | הגר רבט
יצרנית הבירה הגדולה בעולם, חברת AB InBev (אנהאוזר בוש-אינבוו) הודיעה על פיטורים של כ-20 עובדים בישראל. החברה מעסיקה 110 עובדים בישראל כחלק מחברת וייסבירגר שרכשה וב-30 הזרועות הנוספות של AB InBev. 

מהחברה נמסר כי היא מצרפת למהלך הטרנספורמציה הדיגטלית שלה את יכולות וייסבירגר הישראלית וכי בעקבות השינוי האסטרטגי המדובר, תבצע שינוי מבני במרכזי הפיתוח שהקימה בארץ שיכלול גם פיטורי עובדים והעברת חלק מעובדי ווייסבירגר לזרוע הטכנולוגיה של AB InBev  בישראל. מנהלי החברה יסייעו ככל שניתן במציאת אפשרויות תעסוקה חלופיות לעובדים אלה.

מנהלי המרכז בארץ מעריכים כי למרות השינויים האחרונים הנוגעים לחלק מהעובדים בישראל, יימשך גיוס העובדים למגוון תפקידים באתר החברה בישראל; ומציינים כי בכוונתם להמשיך ולפתח בישראל תחומי ליבה טכנולוגים ושיווקיים בשנים הקרובות.

המערכת של וייסבירגר משדרת שורה של נתונים לבעל המסעדה או הבר וליצרניות השונות. , צילום: שאטרסטוק המערכת של וייסבירגר משדרת שורה של נתונים לבעל המסעדה או הבר וליצרניות השונות. | צילום: שאטרסטוק המערכת של וייסבירגר משדרת שורה של נתונים לבעל המסעדה או הבר וליצרניות השונות. , צילום: שאטרסטוק

את וייסבירגר הישראלית רכשה ב-2018 והפכה אותה למרכז מו״פ מקומי. וייסבירגר פיתחה מערכות המחוברת לצינורות ולמערכות השונות של יצרני הבירה והמשקאות הקלים, וכן בברים ובמסעדות ובכל מקום אשר מגיש שתייה קלה ובירה. המערכת משדרת שורה של נתונים לבעל המסעדה או הבר וליצרניות השונות.

בשנה שעברה הודיעה על הקמת האב (מרכז טכנולוגי) חדש בישראל בשם The Beer Tech. ההאב, בתל אביב, התמקד בשלב ראשון בתחום הסייבר.

חברת AB InBev  מייצרת בין היתר את המותגים באדוויזר, באד לייט מיקולו, קורונה, סטלה בקס, פוסטר'ס ועוד. היא רשמה הכנסות שנתיות של למעלה מ-50 מיליארד דולר ב2019.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות