אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
החלה המהפכה בשוק הדלק: דלקנים גם ללקוחות הפרטיים ולמשפחות

החלה המהפכה בשוק הדלק: דלקנים גם ללקוחות הפרטיים ולמשפחות

רובנו מכירים את ההטבה מעוררת הקנאה שמקבלים אנשי הייטק עובדי חברות גדולות וכו', בדמות ה"דלקן" שמשולם על ידי החברה בהנחה גדולה, מעכשיו גם לקוחות פרטיים ומשפחות יוכלו ליהנות מהנחה משמעותית, ולהתקין חינם דלקן אוניברסלי ברכבם בזכות חברת "דלקנים", והיתרונות, רבים: הנחות גדולות, שירות תדלוק מלא, חשבונית מרכזת בסוף החודש, חיוב אחת לחודש, מבחר של מעל 800 תחנות תדלוק ברחבי הארץ וגם הנחות בשטיפת הרכב, אז למה אתם מחכים?

29.11.2020, 10:23 | בשיתוף דלקנים
הנה עובדה שכנראה ידעתם, ואתם חיים איתה בשלום יחסי כי כנראה אין לכם ברירה, כביכול: עלות הדלק החודשית הממוצעת לרכב בישראל עוברת את 1,000 השקלים בחודש. ובחישוב שנתי, אתם נפרדים מדי שנה מ- 12 אלף שקל בממוצע על צריכת הדלק. זו אולי ההוצאה הגדולה ביותר על המכונית במרוצת השנים, פרט למכונית עצמה. הפתרון, של רובנו, הוא להסתובב ולחפש את התחנה הזולה ביותר, אם קיימת בסביבה, ולחסוך מעט.

בתקופה הקרובה הולכת להיות מהפכה של ממש בעולם הדלק: מסתבר, שיש פתרון הרבה יותר נוח ומשתלם, חברת "אחים יעקב סוכנות דלק בע"מ, החלה לשווק את "דלקנים", מותג הדלקנים הייחודי שלה – לכול מי שחפץ בכך.

כן, לצד הלקוחות העסקיים וציי הרכב הגדולים שלה כיום, גם לקוחות פרטיים ומשפחות בעלי רכב אחד ומעלה יוכלו בקרוב ליהנות מדלק מוזל משמעותית ושירות תדלוק מלא, בחמש רשתות תדלוק בפריסה ארצית, להן מעל 800 תחנות יחד מאילת עד מטולה, ובמחיר חסר תקדים.  

דלקן אוניברסלי ו/או כרטיס תדלוק שיחסוך לכם המון. בשירות תדלוק מלא-ובמחיר מעולה! דלקן אוניברסלי ו/או כרטיס תדלוק שיחסוך לכם המון. בשירות תדלוק מלא-ובמחיר מעולה! דלקן אוניברסלי ו/או כרטיס תדלוק שיחסוך לכם המון. בשירות תדלוק מלא-ובמחיר מעולה!

אורי יעקב, מנכ"ל "דלקנים", מספר כי החברה היא "סוכנות לאספקה ושיווק דלקים בפריסה ארצית. למפעלים, חברות ולפרטיים. זהו עסק משפחתי דור שני בענף הדלק. במהלך עשר השנים האחרונות אנו משווקים בנוסף, גם את הדלקן אוניברסלי ואת כרטיסי התדלוק, שמיועדים לחברות, עסקים ולבעלי ציי רכב. ומעכשיו גם לקוחות פרטיים ומשפחות בעלות רכב אחד או יותר יוכלו ליהנות מהשירות המיוחד לחסוך המון כסף בכל שנה".

מה הייחוד שלכם?

"הייחוד שלנו הוא שאנחנו מאחדים חברות דלק מובילות בדלקן אחד, זאת אומרת שהיום אם אתה רוצה דלקן אתה שבוי של חברה ספציפית אחת. או שאתה יכול להתחבר לכול חברה בנפרד. ובמקרה כזה יהיו ללקוח חמש חשבוניות שונות, חמש הוראות קבע שונות, חמישה חוזים שונים וייתכן גם שלא תהנה ממחירים זהים, אצלנו ההנחה היא אחידה, על סולר, בנזין או גז".

וזה לא היתרון היחיד, כמובן. "אצלנו, לצד ההנחה האחידה, הלקוח מקבל שירות תדלוק מלא (אין יותר לצאת לתדלק בקור או בחום), חשבונית מרוכזת, חוזה הצטרפות אחד, תשלום בהוראת קבע בנקאית (שמהווה בעצם אשראי חוץ בנקאי – זה לא יושב על מסגרת כרטיסי האשראי), חיוב חודשי מבוקר בתאריך שיבקש הלקוח ולא פחות חשוב, אנחנו עובדים עם חברות דלק מהמובילות במשק, כמו דור אלון, סונול, דלק, טן ומיקה. כך שאין מצב שבנסיעה בטווח נסיעה קצר שלא נתקלים באחת מהתחנות של החברות האלו".

 

"גם הלקוח הפרטי, לו מכונית או שתיים, יכול לחסוך הון". "דלקנים". "גם הלקוח הפרטי, לו מכונית או שתיים, יכול לחסוך הון". "דלקנים". "גם הלקוח הפרטי, לו מכונית או שתיים, יכול לחסוך הון". "דלקנים".

הבשורה, אם כך, היא משמעותית ביותר לבעלי רכבים פרטיים ומשפחות. "הדלקן שלנו מיועד כאמור גם ללקוחות פרטיים ומשפחות", מבהיר אורי. "רוב האוכלוסייה לא מודעת לאפשרות לעשות דלקן פרטי, וחושבות שחברות הדלק לא תסכים לקבל אותם עם רכב או שניים (מטעמי כדאיות כלכלית). אבל לא כך הדבר אצלנו, אנחנו מאפשרים ללקוח הפרטי להצטרף ולזכות בתנאים דומים של החברות הגדולות, כך שהם מבטיחים הנחה משמעותית בשירות תדלוק מלא. חוץ מזה מקבלים חשבונית מרוכזת מדי חודש ויש שליטה טובה יותר בהוצאות".

בנוסף, המצטרפים לשירות ה"דלקנים", נהנים מהטבות נוספות: "אנחנו נותנים ללקוחות שלנו הנחות בביטוחי רכב ושטיפות רכבים מוזלות במעל ל-250 נקודות שטיפה בארץ. אשר משולמת גם היא בחשבונית הדלק החודשית", מספר אורי. "ובנוסף, ההתקנה של הדלקן ו/או כרטיס התדלוק היא בחינם, ללא עלות. התקנה עורכת מספר דקות, והיא מתבצעת ביותר מ-50 מוקדי התקנה הפרוסים בכל הארץ".

נשמע מצוין. מתי אפשר להצטרף למהפכה בשוק התדלוק?

"לאחר פיילוט שהסתיים בהצלחה מרובה, ובניית מערך תפעול ייחודי ללקוח הפרטי אנו שמחים להודיע שהחל מה- 1.12.2020 כול מי שחפץ בחיסכון, בשירות מלא ובמחיר מעולה. מוזמן לפנות אלינו ולהצטרף".

חשוב לציין, כי "אחים יעקב סוכנות דלק בע"מ היא אחת מחברות הדלק הגדולות והמובילות בישראל, ופועלת בשוק זה כבר מעל ל-25 שנה. החברה עובדת עם גופים מהגדולים במשק, ועם לקוחות רבים ומגוונים.

אז למה אתם ממתינים?

להצטרפות וקבלת הצעת מחיר - לחצו כאן

פרטים נוספים ניתן לראות באתר החברה : www.dalkanim.net

טל' משרדי החברה : 03-9614332

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

זהו ערוץ פרסומי והידיעות הינן באחריות המפרסמים בלבד. לכלכליסט אין אחריות על תוכן הידיעות המפורסמות