אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ועידת ישראל דובאי

נשיא המדינה ריבלין: "מתרשם מהאומץ של מנהיגי איחוד האמירויות"

נשיא המדינה שיגר ברכה מצולמת לוועידת ישראל דובאי הראשונה ואמר, "לשני העמים שלנו יש הרבה במשותף, שנינו מכבדים את מסורתם ואת עברם, תוך צפייה לעבר עתיד של חדשנות. קווי דמיון אלה יוצרים אפשרויות אינסופיות לשיתופי פעולה הדדיים בתחומים רבים"

25.11.2020, 11:14 | צבי זרחיה

נשיא המדינה ראובן ריבלין שיגר ברכה מצולמת לוועידת ישראל דובאי הראשונה ששודרה בפני באי הועידה, "חברים יקרים, זהו כבוד ותענוג גדול לפנות לפורום כלכלי ישראלי זה המתקיים באיחוד האמירויות. למען האמת, זה לא משהו שהייתי בטוח שאראה בימי חיי. במהלך החודשים האחרונים אנו עדים לרצון גדול של אזרחי האמירויות ושל אזרחי ישראל להכיר זה את זה. הקשרים האנושיים האלו, הם המהווים בסיס לשלום חם ותוסס".

"אני מתרשם עמוקות מהחזון והאומץ של מנהיגי איחוד האמירויות ומרוח הסובלנות והכבוד שהפיצו במרחב. לשני העמים שלנו יש הרבה במשותף. שנינו מדינות צעירות שגאות במורשת שלנו. שנינו התקדמנו מהתחלות צנועות למוקדים גלובליים לעסקים וטכנולוגיה. ושני עמינו מכבדים את מסורתם ואת עברם, תוך שהם צופים לעבר עתיד של חדשנות. קווי דמיון אלה יוצרים אפשרויות אינסופיות לשיתופי פעולה הדדיים בתחומים רבים".

ריבלין על המסך, צילום: אוראל כהן ריבלין על המסך | צילום: אוראל כהן ריבלין על המסך, צילום: אוראל כהן

"בישראל יש כיום יותר חברות הזנק לנפש מבכל מדינה אחרת. מכלכלה ותעשייה ועד לתרבות ואמנות, ביטחון, בריאות ומדע. אנו להוטים לשיתוף פעולה בהשקעות ואנחנו רוצים לחלוק את הידע שלנו".

"ועידה זו, בהובלת כלכליסט, רשת 13 ובנק לאומי, מהווה הזדמנות מצוינת לאנשי עסקים ישראלים ואמירתיים, ללמוד אלה על כלכלות אלה ולזהות הזדמנויות לשיתופי פעולה. אני שולח את איחוליי לכנס מוצלח ואני מקווה שעידן שיתוף הפעולה החדש הזה יתרחב לכל העמים והמדינות במזרח התיכון. תודה רבה לכם כמו שאנחנו אומרים בעברית, ובערבית - שוקרן".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות