אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל הכנסת לשעבר נגד ועדת האיתור: שמו לא נכלל בין המועמדים לתפקיד מנכ"ל עמידר צילום: אלכס קולומויסקי

מנכ"ל הכנסת לשעבר נגד ועדת האיתור: שמו לא נכלל בין המועמדים לתפקיד מנכ"ל עמידר

במכתב ששלח אלכס סחרוביץ' אל רשות החברות, הוא דורש להקפיא את דיוני הוועדה בטענה ששמו נגרע מהמועמדים הסופיים "למרות כישוריו הבולטים מעל חלק מהמועמדים האחרים"

26.11.2020, 20:26 | גולן חזני
מנכ"ל הכנסת לשעבר אלכס סחרוביץ', יוצא למלחמה נגד ועדת האיתור למינוי מנכ"ל לחברת עמידר. לכלכליסט נודע כי סחרוביץ' שהגיש מועמדות לתפקיד לא נבחר בין 12 המועמדים הסופיים בידי ועדת האיתור.

במכתב ששלח באמצעות משרד עורכי דין דוד ויניצקי אל רשות החברות השבוע, דורש סחרוביץ' להקפיא את דיוני ועדת האיתור בטענה ששמו נגרע מהמועמדים "חרף כישוריו הבולטים כבר בשלב הדירוג, עובדה תמוהה לאור זהות ונסיונו של סחרוביץ' וחרף כישוריו הבולטים מעל לפחות חלק מהמועמדים האחרים".

קראו עוד בכלכליסט

אלכס סחרוביץ אלכס סחרוביץ' | צילום: אלכס קולומויסקי אלכס סחרוביץ

"בלב מרשי מקנן החשש הכבד כי נפלה טעות בהחלטת ועדת האיתור או שמא למצער שיקולים זרים הובילו להחלטה זו", טען עורך הדין במכתב והציג את נסיונו בן 20 השנים של סחרוביץ' בשירות הציבורי מהם ארבע שנים אחרונות כמנכ"ל הכנסת.

סחרוביץ' דורש שדיוני הוועדה יוקפאו עד לבירור הטעות לדבריו.

בראש דירקטוריון עמידר מכהן קובי אמסלם הממונה על השכר לשעבר שצפוי לסיים בקרוב את כהונתו לטובת יאיר זילברשטיין, סמנכ"ל הכספים של מכבי שירותי בריאות לשעבר ומועמדו של שר השיכון יעקב ליצמן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות