אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרויקט מיוחד: Most Important Gateways to Israeli Tech - 2021

פרויקט מיוחד: Most Important Gateways to Israeli Tech - 2021

מי הם מוקדי הכוח המשמעותיים ביותר בתעשיית ההייטק הישראלית? פרויקט מתמשך מיוחד של CTech חושף עבור הקהל הבינלאומי את רשימת אנשי המפתח הישראליים החשובים ביותר לתעשייה

30.11.2020, 15:19 | אליחי וידל
אתר CTech מבית "כלכליסט" משיק השבוע את פרויקט Most Important Gateways to Israeli Tech - 2021, הממפה את מוקדי הכוח המשמעותיים בהייטק הישראלית, על פי תחומים נבחרים בתעשייה. במסגרת הפרויקט המתמשך - המתפרסם באתר CTech בשפה האנגלית - נצביע במהלך השבועות הקרובים על האיינג'לים, היזמים הקרנות החממות, הפוליטיקאים הרגולטורים ואנשי אקדמיה וצבא שמשפיעים על המתרחש מאחורי הקלעים במגזרים כמו סייבר, פינטק, רפואה דיגיטלית, מוביליטי, אנרגיה, גיימינג, פודטק ועוד.

רשימת המושכים בחוטים בפרויקט Most Important Gateways to Israeli Tech - 2021 נקבעת על ידי צוות של אנשי מערכת CTech ו"כלכליסט", במטרה להציף את מוקדי ההשפעה המקומיים בין היתר עבור קהל הקוראים של האתר בחו"ל (שמהווה מעל 70% מכלל הגולשים בו). כדי למפות טווח רחב ומגוון ככל הניתן של מוקדי כוח, הרשימה כוללת - מעבר לחיתוך לפי ורטיקלים - מגוון רחב של קטגוריות בהן איינג'לים, יזמים סדרתיים, קרנות VC, אקסלרטורים וחממות, פוליטיקאים ורגולטורים, אנשי חינוך ואקדמיה, גורמים זרים בחו"ל שמקדמים את האינטרסים הישראליים, מרכזי פיתוח בינלאומיים, אנשי צבא ופעילים ברשתות החברתיות.

Ctech gateways Ctech gateways Ctech gateways

כאתר ששואף להיות הפלטפורמה שמגשרת בין התעשייה המקומית לבין משקיעים בינלאומיים תיפרס בחודשים הקרובים את מפת מקבלי ההחלטות המשמעותיים ביותר עבור ההייטק הישראלי על פי סקטורים וקטגוריות שונים. במסגרת פרויקט Most Important Gateways to Israeli Tech נחשוף בכל כמה שבועות את הדמויות המובילות באמצעות ראיונות, כתבות פרופיל, וכתבות רוחב שערכו וכתבו עיתונאי CTech וכלכליסט.

בחלק הראשון של הפרויקט ייחשפו את הדמויות המובילות בתחומים החמים יותר בתעשייה: סייבר, HealthTech ופינטק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות