אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת התעופה שמציעה שורת מושבים שלמה - לטובת שינה צילום: Lufthansa

חברת התעופה שמציעה שורת מושבים שלמה - לטובת שינה

פיילוט בלופטהנזה: החברה מאפשרת לנוסעים בכמה קווים לקבל 3-4 מושבים לעצמם; כמה עולה התענוג?

02.12.2020, 21:53 | שירות כלכליסט
השנה האחרונה לא הייתה קלה לחברות התעופה, אך לפחות היא גרמה לחלקן לחשוב מחוץ לקופסה. חברת התעופה הגרמנית לופטהנזה מציעה לנוסעים שמתקשים להירדם בטיסות את האפשרות לרכוש שורה שלמה של מושבים, כך שיוכלו לשכב ולנסות להירדם ותוך כדי גם לשמור על ריחוק חברתי.

קראו עוד בכלכליסט

השדרוג הוא עבור הנוסעים במחלקת תיירים בטיסות ארוכות ואמור לספק לנוסעים בין 3 ל-4 מושבים רק לעצמם. הנוסעים יקבלו גם כרית, שמיכה ומגן מזרן לנוחות מירבית.

 ערכת שינה במחלקת התיירים , צילום: Lufthansa ערכת שינה במחלקת התיירים | צילום: Lufthansa  ערכת שינה במחלקת התיירים , צילום: Lufthansa

היוזמה נמצאת כרגע בשלב הפיילוט בטיסות ארוכות בין פרנקפורט וסאו פאולו בברזיל. הנוסעים יכולים לרכוש את השדרוג בדלפקי הצ'ק אין או אפילו בשער העלייה למטוס, כלומר אין צורך להזמין מראש. עם זאת, השורות הזמינות הן על בסיס כל הקודם זוכה.

הפיילוט יצא לדרך ב-18 בנובמבר ויימשך עד אמצע דצמבר. השדרוג לשורת הישנים עולה 260 דולר לכרטיס הלוך בלבד לארבעה מושבים ו-220 דולר לשלושה מושבים. טיסת לופטהנזה בין פרנקפורט לסאו פאולו לתחילת דצמבר עולה כעת 2,010 דולר למחלקת תיירים, 3,187 דולר במחלקת תיירים פרימיום ו-6,609 דולר במחלקת עסקים.

בהתחשב בפערי המחירים הללו בין המחלקות השונות, קרוב לוודאי שהשירות יהיה פופולרי בקרב נוסעים שמעוניינים לשכב בנוחות אך לא זקוקים לפינוקים אחרים כמו שמפניה או אוכל מפואר. אך הוא כנראה יפגע בנוסעים של מחלקת תיירים שלרוב מחכים להממראה כדי למצוא שורה ריקה להתמקם בה.

מלופטהנזה נמסר כי בהתאם לתגובות הנוסעים ירחיבו את השירות גם ליעדים נוספים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות