אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רשות החברות אישרה את מינויה של אורנה הוזמן בכור ליו"ר דירקטוריון נמל אשדוד צילום: רונן אקרמן

פרסום ראשון

רשות החברות אישרה את מינויה של אורנה הוזמן בכור ליו"ר דירקטוריון נמל אשדוד

המינוי הוא עד סוף 2022. הוזמן בכור כיהנה בשלוש השנים האחרונות בתפקיד וזו הפעם הראשונה שיו"ר דירקטוריון נמל אשדוד מקבל או מקבלת הארכה לכהונה שניה; אושרו מועמדויות לדירקטורים בנת"ע וחברת נתיבי ישראל

02.12.2020, 11:33 | ליאור גוטמן

ועדת המינויים ברשות החברות הממשלתיות אישרה אתמול (ג') בערב את מועמדותה של אורנה הוזמן בכור לתפקיד יו"ר דירקטוריון נמל אשדוד. כך נודע לכלכליסט. הוזמן בכור כיהנה בשלוש השנים האחרונות בתפקיד וזו הפעם הראשונה שיו"ר דירקטוריון נמל אשדוד מקבל הארכה לכהונה שניה.

קראו עוד בכלכליסט

המינוי הוא עד סוף שנת 2022, מה שאומר הוזמן בכור עוד תספיק לנהל את החברה הממשלתית כבר בתקופה בה יפעל בדרום נמל ימי פרטי חדש. כזכור המדינה קידמה הקמת שני נמלי ים חדשים ופרטיים - אחד באשדוד שני בחיפה - שצפויים להיפתח בשנה הבאה, כאשר זה שבאשדוד יופעל על ידי TIL ההולנדית ולתקופה של 25 שנה.

אורנה הוזמן בכור יו"ר נמל אשדוד , צילום: רונן אקרמן אורנה הוזמן בכור יו"ר נמל אשדוד | צילום: רונן אקרמן אורנה הוזמן בכור יו"ר נמל אשדוד , צילום: רונן אקרמן

מינויים אחרים שאושרו הם יגאל עמדי לתפקיד דירקטור בחברת נתיבי ישראל שעשוי אולי להתמנות ליו"ר הדירקטוריון הבא במקום עודד שמיר. מנגד, ועדת גלאור לא אישרה לעת עתה מועמדות לדירקטוריון של אנדריי אוזן, שהיה מיועד לתפקיד דירקטור לרכבת ישראל.

אוזן יועד לתפקיד יו"ר רכבת ישראל, שפועלת מאז פרישתו של דן הראל לפני כתשעה חודשים. על פי ההערכות הדיונים בעניינו של אוזן ימשכו, אולם ללא הבטחה שמינויו יאושר.

מועמדות נוספת שאושרה אתמול היא של דני בנלולו לתפקיד דירקטור בחברת נת"ע (נתיבי תחבורה עירוניים), שאחראית על הקמת מערכת הרכבות במטרופולין דן. דירקטוריון נת"ע היה מושבת בחלק מהפעילויות שלו, זאת בשל מחזור בדירקטורים, וכניסתו של בנלולו תאפשר את חידוש כלל הישיבות בחברה.  

יגאל עמדי ושרת התחבורה מירי רגב, צילום: אלכס קולומויסקי יגאל עמדי ושרת התחבורה מירי רגב | צילום: אלכס קולומויסקי יגאל עמדי ושרת התחבורה מירי רגב, צילום: אלכס קולומויסקי

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות