אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הופסק המו"מ על הצעת הרכש של ישראל קנדה לחברת הנדל"ן דוניץ צילום: אריק סולטן

הופסק המו"מ על הצעת הרכש של ישראל קנדה לחברת הנדל"ן דוניץ

החברה שבשליטת ברק רוזן ואסי טוכמאייר, יחד עם האחים נקש וראם פרוייקטים, ביקשו לקדם את רכישת דוניץ בעיסקה של מיזוג משולש הופכי תמורת 523 מיליון שקל. לאחר שביצעה בדיקות נאותות לחברה ביקשה ישראל קנדה להפחית במחיר, דוניץ סירבה - והמגעים הופסקו

06.12.2020, 17:54 | גולן חזני

המשא ומתן לרכישת חברת הנדל"ן דוניץ נכשל. חברת ישראל קנדה, שבשליטת ברק רוזן ואסי טוכמאייר, יחד עם האחים נקש וראם פרוייקטים, ביקשו לקדם את רכישת דוניץ בעיסקה של מיזוג משולש הופכי תמורת 523 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

ברק רוזן ואסי טוכמאייר, צילום: אריק סולטן ברק רוזן ואסי טוכמאייר | צילום: אריק סולטן ברק רוזן ואסי טוכמאייר, צילום: אריק סולטן

לאחר שביצעה בדיקות נאותות לחברה ביקשה ישראל קנדה להפחית במחיר, דוניץ סירבה - וזה היה הרקע להפסקת המגעים היום (א') בצהריים. מניית דוניץ צנחה בעקבות ההודעה לבורסה בשעות הצהריים ב-12%, לשווי של 578 מיליון שקל.

לפני שבועיים רכשה ישראל קנדה את רשת מלונות טמרס מידי איש העסקים פויו זבולודוביץ' תמורת 158 מיליון שקל, ולאחרונה סיימה את רכישת מתחם שערי צדק בירושלים בתמורה ל-538 מיליון שקל, ואת רכישת חברת מנרב פרויקטים בעבור 563 מיליון שקל, יחד עם משפחת נקש.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות