אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
למה הצעירים של היום עושים יותר כסף, ואיך הם עושים זאת? צילום: דניס צרקוב

למה הצעירים של היום עושים יותר כסף, ואיך הם עושים זאת?

למה הצעירים מרוויחים יותר? מעוניינים להבין איך בני הדור הצעיר של היום מצליחים להגיע להכנסות של עשרות עד מאות אלפי שקלים בחודש? את הכתבה הזו אתם חייבים לקרוא

08.12.2020, 11:23 | בשיתוף קבוצת אמוזה
הדור הצעיר עושה היום יותר כסף מהדור הקודם – אולי כי הם יותר טכנולוגיים ואולי כי הצעירים הבינו דברים שהמבוגרים פיספסו. מה שבטוח, הדור הצעיר הבין את הפונציאל להרוויח כסף בצורה פאסיבית מהאינטרנט, והוא למד כיצד לנצל את הפוטנציאל הזה ולהשתמש בו כדי להגדיל את ההכנסות בהרבה מקרים בנוסף לעבודה הרגילה.

אנו רגילים לכך שכסף בא בעבודה קשה. עלינו לעבוד מ8:00 ועד 16:00 או להשקיע כמה שעות בזמן אחר שנוח לנו – כדי להרוויח את המשכורת שלנו. אנו רגילים לכך שאנו צריכים להשקיע לא מעט זמן ומאמץ כדי לסגור את החודש ולשלם את ההוצאות שלנו. לפעמים אנחנו מוכנים גם להשקיע עוד כמה שעות נוספות בעבודה או שאנחנו לוקחים על עצמנו יותר מעבודה אחת, רק כדי להרוויח עוד קצת כסף – לחיסכון, להשקעה או לרכישת מותרות.

זמן שווה כסף? לא בעולם הדיגיטל

אבל, מה אם היינו אומרים לכם שאפשר לבטל את המשוואה הזו, שלפיה זמן שווה כסף? כלומר, מה אם היינו אומרים לכם שאתם יכולים להרוויח כסף, גם בלי להשקיע זמן, זה אולי נשמע קצת מוזר , אבל זו אכן המציאות של לא מעט אנשים – בארץ ובעולם. אנשים אלו, רובם צעירים, הם אנשים שמשתמשים באינטרנט כדי להרוויח כסף מנכסים דיגיטליים שונים – נכסים שמכניסים להם כסף גם מבלי שהם יצטרכו להתעסק איתם בצורה שוטפת, רק אם מעט זמן לנהל אותם ולהשקיע על שירות לקוחות או דברים אחרים שנדרשים במקרה של מכירה בחנות או אחזקת עסק פיזי.

הצעירים של היום הבינו, שהם לא חייבים יותר להשקיע כמה שנים על תואר – כדי להרוויח כסף, ולא מעט ממנו. הם הבינו שלא כדאי להם לחכות כמה שנים עד שהבוס יקדם אותם לדרגה בכירה יותר, כדי להגדיל את השכר החודשי שלהם. אולי זה היה נכון בעבר, אבל זה וודאי לא נכון היום, מאז עידן האינטרנט והתפתחותו. כיום, כל אחד יכול להתחיל להכניס יותר כסף בזכות האינטרנט – כבר עכשיו, ולא אחרי לימודי תואר ורכישת מעמד או פיתוח קריירה, כמו שנדרש בתחומי עיסוק אחרים, כדי להרוויח משכורת שמאפשרת גם לשלם הוצאות וגם לחסוך ולהשקיע.

זה לא שאנחנו אומרים שלעשות תואר או להתמקצע ולעשות קריירה הם לא דברים חשובים – ההפך הוא נכון. הנקודה היא פשוטה, שאתם יכולים לעשות את זה או דברים אחרים שאתם אוהבים, ולעשות אותם טוב יותר, כשיש לכם הכנסה צדדית בטוחה, יציבה ופאסיבית – כמו זו שניתן לעשות מנכסים דיגיטליים, קמפיינים שיווקיים באינטרנט או חנויות אינטרנטיות. כיום, בזכות הדיגיטל – כולם יכולים להרוויח הרבה מאוד כסף וליצור נכסים דיגיטליים המניבים הכנסות מרשימות, גם מבלי שיהיה להם צורך להשתעבד לעבודה, כדי לתחזק את מקורות ההכנסה ולהרוויח מהם.

צוות אמוזה, צילום: דניס צרקוב צוות אמוזה | צילום: דניס צרקוב צוות אמוזה, צילום: דניס צרקוב

אז איך ניתן להרוויח כסף מנכסים דיגיטליים ומהאינטרנט בכלל

אולי גם אתם שמעתם על כל מיני צעירים שמכניסים משכורות מטורפות משיווק באינטרנט כמו פרסום ממומן או קידום אורגני, אחזקת נכסים דיגיטליים, מכירות באתרי אי-קומרס, דרופ שיפינג או תוכניות שיווק שותפים. מדובר באנשים שמרוויחים סכומים נאותים למדי, ולפעמים אפילו סכומי עתק, כמו עשרות או מאות אלפי דולרים בחודש. מה שבטוח, מדובר בהכנסות מרשימות עבור צעירים שנמצאים בשנות העשרים או השלושים לחייהם. חלקם מגלגלים סכומים שאפילו מבוגרים בעלי שכר גבוה וכאלה שחסכו עשרות שנים, יכולים רק לחלום עליהם. הכנסות פאסיביות אלו מאפשרות לאותם צעירים לא רק לשלם את שכר הדירה, אלא גם לקנות דירה בישראל, ותוך כדי אפילו להתמקד בדברים אחרים שמעניינים אותם – כמו הקמת עסקים חדשים, פיתוח תחביבים או התנדבות ותרומה לקהילה.

מעניין אתכם להבין יותר? לחצו כאן והשאירו פרטים

אמנם רוב העסקים הדיגיטליים דורשים השקעה ראשונית כלשהי על יצירת הנכס הדיגיטלי או על פרסומו הממומן, אבל עדיין הוצאות אלה מזעריות לעומת ההוצאות הדרושות להקמה ותחזוק של עסק פיזי! עסק פיזי דורש לשלם על שכירות, ארנונה, חשמל, הוצאות על עיצוב ותחזוקת החנות, תשלומי שכר לעובדים וכו'.

עובדה זו מאפשרת לבעלי החנויות המקוונות והנכסים הדיגיטליים להציע מחיר זול יותר מאשר בחנויות הפיזיות וכך ליהנות מיותר לקוחות שמוכנים לרכוש וכתוצאה מכך יש להם גם יותר הכנסות. יתרון נוסף של החנויות והנכסים הדיגיטליים נטוע בעובדה שאינם מוגבלים בזמן או במקום – שלא כחנות, עסק או נכסים פיזיים.

דומה הדבר להשקעה בנדל"ן או בשוק ההון, המאפשרים ליהנות מתשואה גבוהה באופן פאסיבי. רק שהיתרון בנכסים דיגיטליים ובקידום קמפיינים ממומנים באינטרנט נטוע בכך שההשקעה הראשונית לשם יצירת רווחים נמוכה משמעותית והתוצאות הן הנבת רווחים גבוהים יותר לאורך זמן.

אז מדוע, אם כך, המבוגרים המנוסים נכנסים לתחום השיווק הדיגיטלי פחות מצעירים? התשובה לכך היא שהצעירים נולדו לדור טכנולוגי, שלא כבני הדור הקודם להם, ולכן המבוגרים הם סקפטיים יותר ופחות מחוברים לעולם המכירות בדיגיטל. אבל, חשבו על כך שמבוגרים הם מטבעם מנוסים ושקולים יותר, ולכן דווקא הם צריכים להתעניין ולהשקיע בלמידת עולם האינטרנט למטרת הגדלת ההכנסות. ומי יודע, אולי הכתבה הזו אפילו תשנה משהו בנושא.

הגדלת ההכנסות באמצעות הדיגיטל עם קבוצת אמוזה

אז איך אפשר להרוויח כסף מהאינטרנט ולהגדיל את ההכנסה הפסיבית שלכם באמצעות נכסים דיגיטליים, קמפיינים ממומנים, או חנויות אינטרנטיות מקוונות גם בתקופה מאתגרת כמו תקופת הקורונה? ובכן, כאמור, יש הרבה דרכים להכניס כסף מהדיגיטל – כמו שיווק שותפים, פרסום ממומן, קידום אורגני, דרופ שיפינג וכו'. אבל, כל הדרכים האלה דורשות התמקצעות בתחום, ולכן הרבה אנשים, ובעיקר מבוגרים, נרתעים מלמידת התחום החדש.

מישל טרוני ודניס צ מישל טרוני ודניס צ'רקוב | צילום: דניס צרקוב מישל טרוני ודניס צ

אבל, לא מזמן, הוקמה בארץ חברה חדשנית בתחום השיווק הדיגיטלי, על ידי כוכבי הרשת המצליחים מישל טרוני ודניס צ'רקוב שחברו לאריאל אהרוני שהקים אופציות דומות בעבר. החברה, שנקראת אמוזה בשיתוף פאפא דיגיטיל, מציעה לכל אחד מכם להרוויח מנכסים דיגיטליים – גם בתקופת הקורונה, גם אם אין לכם עסק או ידע בתחום השיווק, ואפילו בצורה פאסיבית. בין אם אתם רוצים ללמוד קידום באינטרנט ולעשות אותו בעצמכם או אם אתם מחפשים צוות שיוביל אתכם בדרך ליצירת נכסים דיגיטליים שיביאו לעצמאותכם הכלכלית, קבוצת אמוזה היא הפתרון המושלם בשבילכם.

קבוצת אמוזה יצרה מהפכה בכך שגרמה לאוכלוסיות מבוגרות לייצר הכנסה פאסיבית דרך האינטרנט ללא השקעה של זמן מצדם . כיום יש לחברה כבר מעל 500 לקוחות מרוצים.

לחצו כאן כדי ללמוד עוד על קבוצת אמוזה

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

זהו ערוץ פרסומי והידיעות הינן באחריות המפרסמים בלבד. לכלכליסט אין אחריות על תוכן הידיעות המפורסמות