אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נוהגים פחות? אין סיבה שתשלמו יותר! צילום: PIXABAY

נוהגים פחות? אין סיבה שתשלמו יותר!

הנה פתרון מיוחד, במחיר משתלם, למי שנוהג למרחקים קצרים או בתדירות נמוכה

08.12.2020, 12:11 | בשיתוף מנורה מבטחים
הביטו במדד הקילומטרז' שצבר הרכב שלכם. אם המספר שם לא גבוה (פחות מעשרת אלפים קילומטרים בשנה, לצורך העניין), כנראה שאתם מסוג הנהגים שנוסעים מעט. ייתכן, למשל, שאתם חיילים שנוהגים בעיקר בסופי השבוע, או הורים שעובדים בעיקר מהבית, או פשוט נהגים שנוסעים מרחק קצר לעבודה ובחזרה מדי יום.

למרות המרחקים הקצרים, או הנסיעות הלא תכופות, הרכב שלכם עדיין מחויב בביטוח חובה, שבלעדיו הוא לא יכול לעלות על הכביש. הביטוח מכסה נזקים גופניים שעלולים להיגרם לכם וליתר נוסעי הרכב, חלילה, בתרחיש של תאונה, אבל הוא פחות יעיל בתרחישים אחרים. הוא לא מכסה, למשל, נזקי רכוש שעלולים להיגרם לרכב שלכם או לצד שלישי באותה תאונה, כמו גם נזקים שיכולים להיגרם לרכב שלכם כתוצאה מגניבה, שריפה, או אסונות טבע. נזקים מסוג זה מכוסים במסגרת ביטוח מקיף, שנחשב לביטוח רשות ונמכר בנפרד מביטוח החובה.

כמי שנוסעים מעט, ייתכן שעד כה נמנעתם מלרכוש את ביטוח זה, במחשבה שהנזקים שמנינו קודם הם בגדר "לי זה לא יקרה". אבל האמת היא שתאונות עלולות לקרות לכל אחד ובכל עת. במקרה של תאונה, היעדר ביטוח מקיף מתאים משמעו שההוצאות על תיקון הרכב וכיסוי נזקים לצד שלישי, שלא לדבר על הוצאות נוספות בגין גרירה, שירותי דרך ועוד – חלות עליכם. במקרים מסוימים, מדובר בהוצאות לא מבוטלות. למרבה המזל, אם תרצו לעלות על הכביש כשאתם מכוסים בצורה מקיפה יותר, יש לנו חדשות טובות.

 

נוהגים פחות? אין סיבה שתשלמו יותר!, צילום: PIXABAY נוהגים פחות? אין סיבה שתשלמו יותר! | צילום: PIXABAY נוהגים פחות? אין סיבה שתשלמו יותר!, צילום: PIXABAY

 

מקסימום שירות, בלי מינימום מרחק

מנורה מבטחים ביטוח בע"מ השיקה לאחרונה את Miley. מדובר בפוליסת ביטוח רכב מקיף המיועדת למבוטחים בעלי רכבים בבעלות פרטית ששווים עד 350 אלף שקלים, המבצעים נסיעות מועטות או למרחקים קצרים. זאת, ללא צורך בהתקנת רכיב מדידה ברכב.

המבוטחים במסלול Miley נהנים מחבילת כיסויים רחבה, הכוללת בין היתר; שירותי דרך ושירותי גרירה במקרה של תאונה, כולל הסעה ממקום התאונה ליעד המבוקש (במרחק של עד 250 קילומטרים), כמו גם רכב חלופי (או רכב מנהלים – לרכב ששוויו 300 אלף שקלים ומעלה), כיסוי לשבר שמשות הכולל החלפת גומייה ללא השתתפות עצמית, גבול אחריות כלפי צד שלישי בשל נזקי רכוש – 4,000,000 ₪, ביטול השתתפות עצמית במוסך מחלקה ראשונה, וכל זאת בכפוף לתנאי ההרחבות והפוליסה ולסייגיהן.

שירותים נוספים שמהם נהנים מבוטחיMiley הם שירותי טיפול משפטי בתביעות כלפי צד שלישי בתביעות רכוש, הוצאות הגנה משפטית בהליכים פליליים בשל תאונה עד 12,000 שקלים, שירות החלפת גלגל ללא השתתפות עצמית, אספקת דלק, חילוץ מחניון, גרירה ממוסך למוסך וביטול השתתפות עצמית במקרה של ניסיון גניבה כושל. כל ההרחבות הינן בכפוף לתנאי ההרחבות והפוליסה ולסייגיהן.

בפוליסת Miley ישנם מספר מסלולים, הניתנים לבחירה, בהתאם להיקף השימוש ברכב:

● חבילה א' - 0 עד 3,000 ק"מ

● חבילה ב' - 3,001 ועד 6,000 ק"מ

● חבילה ג' - 6,001 ועד 10,000 ק"מ

● חבילה ד' – מעל 10,000 ק"מ

למה מנורה מבטחים?

מבוטחי Miley מצטרפים לחלק מקבוצת הביטוח הגדולה ולחברה המובילה בתחום ביטוחי הרכב בישראל. למנורה מבטחים שירות בפריסה ארצית, המאפשר ללקוחות Miley (כמו כלל לקוחות הביטוח המקיף במנורה מבטחים) ליהנות מטיפול ביותר מ-200 מוסכים מורשים שבהסדר.

איך מצטרפים ל-Miley?

ל-Miley, כמו לכל ביטוח רכב של מנורה מבטחים, מצטרפים דרך סוכן הביטוח או במוקד *2000. אפשר גם לקבל הצעה בתהליך דיגיטלי מלא או לשלוח מייל עם פרטי ההצעה המבוקשת לכתובת מייל moked-elementary@menora.co.il ונציגי המכירות שלנו ישמחו לעזור בהתאמת ההצעה הטובה ביותר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

זהו ערוץ פרסומי והידיעות הינן באחריות המפרסמים בלבד. לכלכליסט אין אחריות על תוכן הידיעות המפורסמות