אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יצרנית בדים אנטי בקטריאליים השלימה הנפקה בבורסת ת"א צילום: אוראל כהן

יצרנית בדים אנטי בקטריאליים השלימה הנפקה בבורסת ת"א

חברת סונוביה השלימה גיוס של 35 מיליון שקל לפי שווי של 129 מיליון שקל אחרי הכסף; החברה תשתמש בכסף בין היתר לקראת תחילת מכירות של חטיבת הטכנולוגיה בשנה הקרובה

08.12.2020, 12:33 | גולן חזני
חברת סונוביה גייסה 35 מיליון שקל בהנפקת מניות בבורסה בתל אביב. הביקושים בהנפקה אתמול עמדו על 55.9 מיליון שקל ושווי החברה נקבע על 94 מיליון שקל לפני הכסף ו-129 מיליון שקל לאחר הגיוס. את הגיוס הובילה רוסאריו קפיטל חיתום וליווה משרד רואי החשבון PwC.

קראו עוד בכלכליסט

סונוביה, שתחל להיסחר במדד הטכנולוגיה ומדד טק עילית, פיתחה טכנולוגיה שמאפשרת הפחתת זיהומים ובקטריות וניתנת ליישום על סוגי טקסטיל שונים. הכסף שגייסה החברה בהנפקה ישמש אותה למחקר ופיתוח. לפני ההנפקה גייסה סונוביה 12 מיליון שקל בגיוס פרטי.

מסכה שמפתחת סונוביה מסכה שמפתחת סונוביה מסכה שמפתחת סונוביה

יו"ר ומנכל סונוביה שוקי הרשקוביץ אמר כי "סונוביה היא חברת אימפקט ירוקה אשר שואפת לבצע מהפכה בעולם הטקסטיל ולהפוך אותו לירוק יותר ובטוח יותר לשימוש.

"סונוביה פיתחה טכנולוגיה מובילה אשר מאפשרת לייצר טקסטיל ירוק יותר ובעל תכונות אנטי-בקטריאליות ואנטי ויראליות עמידות לאורך זמן. הגיוס יחזק את איתנותנו הפיננסית לקראת מימוש תכניות המו"פ של החברה לאפליקציות נוספות, סיום התיעוש של הטכנולוגיה ומעבר למכירות של חטיבת הטכנולוגיה בשנה הקרובה".

סונוביה הוקמה ב-2013 על ידי הרשקוביץ, יזם בתחום הביומד, למטרת מסחור שני פטנטים מאוניברסיטת בר אילן, בתחום הציפויים האנטי-בקטריאליים על טקסטיל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות