אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ברגע האחרון: הקבלן יגאל דימרי הגיש את ההצעה הגבוהה ביותר לרכישת ישראייר צילום: אוראל כהן, יוסי צבקר

פרסום ראשון

ברגע האחרון: הקבלן יגאל דימרי הגיש את ההצעה הגבוהה ביותר לרכישת ישראייר

איש הנדל"ן מציע 141 מיליון שקל במזומן; ההצעה הוגשה שעות אחדות לפני סיום המכרז - במועד החדש למכירת חברת התעופה ע"י המפרק אופיר נאור; ההצעה עוקפת את זו של דור אלון שבשליטת מוטי בן משה שהציע ב-135 מיליון שקל במזומן

09.12.2020, 16:44 | גולן חזני

הצעה מפתיעה לרכישת ישראייר: הקבלן יגאל דימרי מציע 141 מיליון שקל עבור החברה. ההצעה היא במזומן והיא הגבוהה ביותר עד היום, ולא בכדי הוגשה שעות אחדות לפני סיום המכרז - במועד החדש למכירת חברת התעופה ע"י המפרק אופיר נאור. את ההצעה הגיש דמרי באמצעות חברה פרטית שבבעלותו ולא באמצעות החברה הבורסאית י.ח.דמרי.

קראו עוד בכלכליסט

ההצעה עוקפת את זו של דור אלון שבשליטת מוטי בן משה שהציע ב-135 מיליון שקל במזומן. נכון לעכשיו, דמרי, שפספס את רכישת דניה סיבוס, עובר להוביל במפתיע במכרז.

איש הנדל"ן יגאל דמרי, הפתיע בשעות האחרונות של המכרז, צילום: אוראל כהן איש הנדל"ן יגאל דמרי, הפתיע בשעות האחרונות של המכרז | צילום: אוראל כהן איש הנדל"ן יגאל דמרי, הפתיע בשעות האחרונות של המכרז, צילום: אוראל כהן

ההצעה מפתיעה גם מאחר ודימרי התרכז עד היום בעסקי הנדל"ן, ועתה הוא מציע לרכוש את החברה ללא בדיקות נאותות. עבור המפרק נאור מדובר בהישג: מאז הגיש בשבוע שעבר את ההצעה של רמי לוי ושלום חיים לבית המשפט, זינק השווי ביותר מ-50% בהצעות שהוגשו.

רק אתמול פורסם כי מוטי בן משה מעלה משמעותית את ההצעה שלו לרכישת ישראייר ונוטל את ההובלה מבין המשקיעים המקומיים שמתמודדים על רכישת החברה. לכלכליסט נודע אתמול כי דור אלון שבשליטת בן משה הציעה 165 מיליון שקל עבור מניות חברת התעופה.

רמי לוי ושלום חיים באמצעות ביג'יאיי הבורסאית וכנפיים גלובל של משפחת בורוביץ' - שניהם הציעו 90-95 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות