אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דרוש חיסון כלכלי: 3 דברים שצריך לעשות עכשיו צילום: איי אף פי

מנועי הכסף

דרוש חיסון כלכלי: 3 דברים שצריך לעשות עכשיו

פודקאסט מנועי הכסף - פרק 131: החיסונים כבר כאן והמשבר הבריאותי מגיע ליישורת האחרונה. עכשיו 'רק' נשאר לטפל במשבר הכלכלי, וזה בכלל לא פשוט ודורש פעולות דחופות ומהירות

10.12.2020, 16:42 | שי סלינס

פחות משנה לאחר ששמענו את השם קורונה בפעם הראשונה - סוף המשבר הבריאותי כבר כאן. החיסונים הראשונים של פייזר כבר נחתו בנתב"ג והאישור הרשמי והסופי של ה-FDA לחיסון הוא עניין ודאי וטכני בלבד.

אמנם, עדיין לא ידוע כיצד ומתי יחלו החיסונים בישראל ובאיזה קצב יגיעו לפה מיליוני החיסונים הנוספים - אולם אין ספק כי המהירות בה קורים הדברים הצליחה להפתיע כמעט את כולם. כרגע יש הסכמים חתומים עם פייזר, מודרנה, אסטרה זנקה וארקטורוס - שעוד לא התחילה את השלב השלישי של הניסוי הקליני. בכל מקרה, פייזר הוא החיסון הראשון שמגיע לאישור FDA. בהמשך ייתכן שייתגבשו תובנות לגבי התאמת החיסונים לאוכלוסיות השונות.

אלא שכל האופטימיות הזו שמורה כעת לתחום הבריאותי. בתחום הכלכלי יש עוד המון עבודה. המשבר רחוק מסיום וחמור מכך - אם לא נעשה מספר פעולות דחופות - הוא יהיה איתנו עוד פרק זמן לא קצר.

בפרק 131 של פודקאסט מנועי הכסף של כלכליסט, עם אורי גרינפלד, הכלכלן והאסטרטג הראשי של פסגות, בחרנו 3 פעולות דחופות שצריך לעשות ממש עכשיו על מנת להחזיר את הכלכלה כמה שיותר מהר למסלול הצמיחה.

דרוש חיסון כלכלי: 3 דברים שצריך לעשות עכשיו
 
להאזנה לפודקאסט
לחץ כאןדרוש חיסון כלכלי: 3 דברים שצריך לעשות עכשיו

 , צילום: איי אף פי צילום: איי אף פי  , צילום: איי אף פי

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות