אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

סטארטאפ ישראלי מציג: להיות משקיע בנדל״ן בינלאומי גם בסכומים קטנים

רילטיבנדלס רוצים לתת הזדמנות לכל אחד להיות משקיע נדל״ן, גם אם ההון שיש ברשותו להשקעה הוא נמוך מהמקובל היום בשוק. פלטפורמה חדשה שהחברה פיתחה, מבטיחה לחבר בין משקיעים פרטיים קטנים להזדמנויות השקעה בנדל״ן בחו״ל

10.12.2020, 16:27 | בשיתוף רילטיבנדלס
המעבר להשקעות אונליין בנכסים בכל העולם, הביא למהפכה בתחום ההשקעות בנדל״ן. ענף שהיה שמור למביני עניין ובעלי הון, נפתח ומאפשר לקהל רחב יותר ליהנות ממנו. לא בכדי תחום הפרופטק, המשלב בין עולם הנדל״ן הישן וטכנולוגיה, נמצא בצמיחה של עשרות אחוזים.

אחד הסטארטאפים הישראלים הפועלים בתחום הפרופטק הוא רילטיבנדלס, פלטפורמת השקעות חדשנית ששמה לעצמה למטרה להפוך את חיי המשקיע הפרטי הקטן לקלים יותר ולאפשר לכל אחד להפוך תוך דקות למשקיע בנדל״ן בינלאומי.

נועם עמרם, מנכ״ל ומייסד רילטיבנדלס, מספר על השאיפות שלו: ״החלום שלי הוא להנגיש את תחום ההשקעות בנדל״ן לכלל הציבור בארץ, תוך הורדת רף הכניסה, מתן אפשרות להשקעה בסכומים נמוכים, הענקת האמצעים לקבלת מידע מלא על הנכסים באופן שקוף לחלוטין, כך כשהאזרח הישראלי יוכל לבנות תיק השקעות עם פיזור סיכונים רחב, בהתאמה אישית מקסימלית.

״היום רף הכניסה להשקעה בנדל״ן הוא מאוד גבוה, סביב 150 אלף יורו. סוכנויות וקרנות נדל״ן מפספסות את המשקיע הפרטי הקטן, שמגלם פוטנציאל הון כולל גדול מאוד. הפלטפורמה של רילטיבנדלס פותרת בעיה לשני סקטורים בעולם הנדל״ן שלא ממצים את עצמם, מצד אחד המשקיע הפרטי הקטן ומצד שני סוכנויות נדל״ן קטנות״.

לדברי נועם עמרם, החברה, שזכתה בפרס מהאיחוד האירופי על חדשנות עסקית, גייסה כבר למעלה ממיליון יורו . גיוס ההמונים מעניק הזדמנות לכל אחד להצטרף ולהפוך שותף בחברה, העוסקת בתחום שיש בו פוטנציאל כספי עצום.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות