אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
במהלך מפתיע הגדילו קרן סרצ'לייט ודוד פורר את אחזקותיהם בבזק

במהלך מפתיע הגדילו קרן סרצ'לייט ודוד פורר את אחזקותיהם בבזק

בי קומיוניקיישנס (ביקום), באמצעותה שולטים הקרן ופורר בבזק, רכשה 0.4% נוספים ממניות חברת התקשורת תמורת 40 מיליון שקל והגדילה את חלקה בחברה ל-26.72%; דירקטוריון בזק אישר היום במסגרת מימוש תוכנית התייעלות בחברה, פרישה של כ-50 עובדים לפנסיה מוקדמת

10.12.2020, 18:42 | גולן חזני ואביאור אבו
במהלך מפתיע הגדילה היום (ה') קרן סרצ'לייט ודוד פורר את אחזקותיהם בבזק.

קראו עוד בכלכליסט

בי קומיוניקיישנס (ביקום), באמצעותה שולטים הקרן ופורר בבזק, רכשה 0.4% נוספים ממניות חברת התקשורת תמורת 40 מיליון שקל והגדילה את חלקה בחברה ל-26.72%.

זו הפעם הראשונה בעשור האחרון שבעלת השליטה בחברה מגדילה את אחזקותיה גם אם מדובר בעשיריות האחוז.

כמו כו, דיווחה הערב בזק כי דירקטוריון החברה אישר היום במסגרת מימוש תוכנית התייעלות בחברה, פרישה של כ-50 עובדים קבועים ותיקים במסלול פנסיה מוקדמת, בעלות כוללת של כ-68 מיליון שקל. בעקבות כך, החברה צפויה לרשום בדוחותיה הכספיים לרבעון הרביעי של 2020 הוצאה בסכום של כ-65 מיליון שקל.

"בזק היא חברה עם הנהלה מצוינת ויסודות חזקים"

תומר ראב"ד, מנכ"ל ביקום: ״בזק היא חברה עם הנהלה מצוינת ויסודות חזקים שתמשיך להוביל את עתיד התקשורת במדינת ישראל בעשורים הקרובים. אנו גאים בהצלחת הקבוצה ומצפים כי נמשיך להצעיד קדימה את השוק בכל הנוגע לתשתיות, שירותי תקשורת וחדשנות.

תומר ראב"ד תומר ראב"ד תומר ראב"ד

"הקבוצה רואה ברגולטורים שותפים חשובים להצלחת מהלכים אלה ולהחזרת ישראל לקדמת הבמה הבינלאומית. בזק הוכיחה שוב ושוב את חיונותה, במיוחד בשנה האחרונה בה האקסלרציה של כל התעשיות לעידן דיגיטלי נתמכת, על חברות קבוצת בזק , בצורה כזו או אחרת. השקעה זו מהווה מבחינתו הבעת אמון נוספת ביכולת הקבוצה להביא ערך לכלל אזרחי המדינה, לעסקים הקטנים והגדולים כאחד, כמו כן לבעלי מניותי".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות