אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בדרך להסדר החוב: נציג של מחזיקי האג"ח יקבל גישה למידע מאולייר

בדרך להסדר החוב: נציג של מחזיקי האג"ח יקבל גישה למידע מאולייר

הדירקטוריון אישר את התחייבות החברה כלפי הנאמן, למנות לאלתר נציג של מחזיקי האג"ח מטעם הנאמן בדירקטוריון אולייר, בחברות־הבנות ובכל ועדה בקבוצה. מחזיקי האג"ח יבחרו את הנציג ולפי הדיווח של אולייר, יהיו רשאים לקבוע את זהותו גם ללא הסכמתה

14.12.2020, 07:04 | יניב רחימי
מחזיקי האג"ח של אולייר פתחו את השבוע עם שני דיווחים, האחד מטריד והשני מרגיע. לפני עשרה ימים הובא לידיעת סמנכ"ל הכספים של החברה יזהר שמעוני, כי טופס במרשמים של העיר ניו יורק מעיד על יצירת רישום על התאגיד Evergreen Gardens II LLC שמחזיק בנכס דניזן־בושוויק שלב א'. נכס זה משועבד להבטחת אג"ח ה' של אולייר. מבדיקה שערכה חברת הנדל"ן האמריקאית עלה כי את הרישום הטיל בא כוחו של אחד הספקים בנכס. אולייר פעלה להסרת הרישום וב־9 בדצמבר עודכנה לגבי הסרתו. במענה לבקשת אולייר, התקבלה הבהרה מבא כוחו של הספק, שלפיה הרישום בוצע בטעות, מבלי שהיתה לספק הזכות להגיש אותו. עוד ציין כי למיטב ידיעתו, הרישום הוסר כנדרש.

קראו עוד בכלכליסט

יואל גולדמן בעל השליטה בחברת אולייר יואל גולדמן בעל השליטה בחברת אולייר יואל גולדמן בעל השליטה בחברת אולייר

במקביל אישר הדירקטוריון של אולייר כתב התחייבות (Standstill), שבמסגרתו החברה תיטול על עצמה התחייבויות לצורך בחינת אפשרות לערוך הסדר חוב בינה לבין מחזיקי האג"ח. הדירקטוריון אישר במועד זה את התחייבות החברה כלפי הנאמן, משמרת, למנות לאלתר נציג של מחזיקי האג"ח מטעם הנאמן בדירקטוריון אולייר, בחברות־הבנות ובכל ועדה בקבוצה. מחזיקי האג"ח יבחרו את הנציג ולפי הדיווח של אולייר, יהיו רשאים לקבוע את זהותו גם ללא הסכמתה.

הנציג יהיה זכאי לקבל מידע מאולייר, כולל לגבי פעילותה ופעילות החברות־הבנות, עסקית או כספית, נכסיהן, התחייבויותיהן, נושיהן וכיוצא בזה. אולייר התחייבה להעביר מידע באופן מיידי עם קבלת הדרישה מהנציג. כמו כן הנציג יהיה זכאי לקבל מסמכים ומידע ככל שאר הדירקטורים בחברות, למעט פרוטוקולים של דירקטוריון החברה וועדות מישיבות שקדמו למינויו. נכון להיום מכהנים בדירקטוריון של אולייר שלושה דירקטורים חיצוניים: אהוד ארז, משה גדנסקי ורונן מטמון.

איתמר בלישה מחברת Yeter Creek בניו-יורק מונה כנציג זמני עד למינוי נציג קבוע על ידי מחזיקי האג"ח.  נציג מחזיקי האג"ח לא יוכל לקבל פרוטוקולים של דירקטוריון החברה וועדותיה מישיבות שהתקיימו טרם מינויו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות