אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בגיל 21, מאי פיאמנטה עומדת בראש סטארט-אפ: "כל פגישה היא הזדמנות ללמוד" צילום: : חברת Vee

30 דקות או פחות

בגיל 21, מאי פיאמנטה עומדת בראש סטארט-אפ: "כל פגישה היא הזדמנות ללמוד"

הקריירה התחילה בגלל טעות בביה"ס בדימונה, העבודה על הסטארט-אפ נעשתה בלילות במהלך השירות הצבאי ועכשיו היא כבר מתכננת רילוקיישן לניו יורק: כך פיתחה מאי פיאמנטה מערכת להתנדבות ארגונית בחברות הייטק

14.12.2020, 11:34 | שירות כלכליסט

הקריירה של מאי פיאמנטה בהייטק התחילה בטעות - היא נרשמה לחוג אופנה בבית ספר בדימונה, נכנסה למקום הלא נכון ומצאה את עצמה בחוג רובוטיקה. "הייתי ברמת אנגלית של yes, no, cat, dog", היא מספרת, ומודה שמהר מאוד היה ברור שזה לא המקום עבורה - אבל אז התחילה הקבוצה לעסוק גם ביזמות חברתית, ובתחום הזה היא מצאה את עצמה.

לפרקים נוספים של הפודקאסט "30 דקות או פחות" ליחצו כאן

כיום היא כבר שוחה במושגים באנגלית בהייטק ובגיל 21 היא עומדת בראש חברת vee אותה הקימה, שפיתחה אפליקציה ומערכת להתנדבות ארגונית בתוך חברות הייטק. דרך המערכת (שכבר שולבה ב-63 חברות) אפשר להיחשף לפעילויות של הארגון, רעיונות שמגיעים מחברת vee ובקרוב גם העובדים יוכלו לשתף רעיונות ופעילויות שונות.

מאי פיאמנטה, צילום: : חברת Vee מאי פיאמנטה | צילום: : חברת Vee מאי פיאמנטה, צילום: : חברת Vee

אחרי שבילתה הרבה זמן בנסיעות היא עברה לתל אביב - רגע לפני הסגר שבו הוגבלה התנועה ל-100 מטר מהבית. בלי קשרים וכיוון מדויק, היא הצליחה לגייס כסף מגופים כמו הורייזון, ויולה ו-ורטקס, ועכשיו היא כבר מתכננת את המעבר לניו יורק, לצורך הרחבת הפעילות בחו"ל.

בראיון בפודקאסט "30 דקות או פחות" היא מספרת איך התחילה לעבוד על הסטארט-אפ שלה במהלך השירות הצבאי שלה, איך הצליחה לגייס כסף ולמה זה לא מרתיע אותה להיות תמיד הצעירה ביותר בכל פגישה: "זו הזדמנות ללמוד, אני פותחת מחברת ומתחילה לכתוב". 

בגיל 21, מאי פיאמנטה עומדת בראש סטארט-אפ: "כל פגישה היא הזדמנות ללמוד"
 
להאזנה לפודקאסט
לחץ כאןבגיל 21, מאי פיאמנטה עומדת בראש סטארט-אפ: "כל פגישה היא הזדמנות ללמוד"

מראיינים:

נבות וולק, איש הייטק.

הילה בר, מנהלת שיווק ב-Wix. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות