אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רמי לוי ומוטי בן-משה הגישו בנפרד הצעה של 168 מיליון שקל על ישראייר צילום: דני שדה

רמי לוי ומוטי בן-משה הגישו בנפרד הצעה של 168 מיליון שקל על ישראייר

הדדליין להגשת ההצעות נקבע להיום בשעה 12. המתמודד הנוסף יגאל דמרי העלה גם הוא את הצעתו אך לסכום נמוך מזה של רמי לוי ובן-משה, שמתמודדים ראש בראש על השליטה בחברת התעופה

14.12.2020, 12:22 | גולן חזני

שתי הצעות חדשות ומשודרגות לרכישת ישראייר: רמי לוי בשותפות עם חברת בי.ג'י.איי ומוטי בן-משה באמצעות דור אלון שבשליטתו העלו את סכום ההצעה המקורית על חברת התעופה.   

קראו עוד בכלכליסט

שני הגורמים העלו את ההצעה לכ-168 מיליון שקל ומתמודדים ראש בראש על השליטה, כך נודע ל"כלכליסט". לוי ובן-משה לא כוללים במחיר את הוויתור על חוב של אי.די.בי לישראייר, בסכום של 15 מיליון שקל, כך שההצעות משקפות שווי של מעל 180 מיליון שקל לחברה. 

ההצעה הקודמת המעודכנת של קבוצת רמי לוי עמדה על 100 מיליון שקל וזו של דור אלון עמדה על 135 מיליון שקל. המחיר עבור ישראייר עתה הוא יותר מכפול מההצעה הראשונה של בי.ג'י.איי, קרי ההצעה המשותפת שהגישו רמי לוי ושלום חיים.

הדליין להגשת ההצעות נקבע להיום בשעה 12. המתמודד הנוסף יגאל דמרי העלה גם הוא את הצעתו אך לסכום נמוך מזה של רמי לוי ובן-משה. דמרי הציע בשבוע שעבר 141 מיליון שקל ועקף אז את שני המתמודדים האחרים.

נראה כי הנאמן אופיר נאור יקיים התמחרות נוספת בין המובילים כך שהמחיר עשוי עוד לעלות. התמורה שישיג נאור עבור החברה צפויה לעבור למחזיקי אג"ח ט' של אי.די.בי שלהם חבה החברה שבפירוק 900 מיליון שקל.

 , צילום: שאטרסטוק צילום: שאטרסטוק  , צילום: שאטרסטוק

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות