אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מור השקעות גייס 30 מיליון שקל בהקצאה פרטית של מניות צילום: עמית שעל

מור השקעות גייס 30 מיליון שקל בהקצאה פרטית של מניות

הגיוס נעשה במחיר של 11.1 שקל למניה, 4% פחות מהמחיר בו פתחה המניה את המסחר הבוקר בת"א; ההקצאה נועדה לשלושה גופים, ביניהם, קרן נוקד של רועי ורמוס וקרנות של איי.בי.איי; בית ההשקעות מייעד את כספי הגיוס לפעילות הגמל הצומחת

14.12.2020, 14:57 | גולן חזני
בית ההשקעות מור גייס 30 מיליון שקל בהקצאה פרטית של מניות לשלושה גופים, ביניהם, קרן נוקד של רועי ורמוס וקרנות של אי.בי.איי.

קראו עוד בכלכליסט

הגיוס נעשה במחיר של 11.1 שקל למניה, 4% פחות מהמחיר בו פתחה המניה את המסחר הבוקר בת"א. מניית מור עולה בשעה זו ב-4.1% במסחר, לשווי חברה של 808 מיליון שקל. ההקצאה משקפת 4% מהון החברה.

יוסי לוי, מייסד מור השקעות, צילום: עמית שעל יוסי לוי, מייסד מור השקעות | צילום: עמית שעל יוסי לוי, מייסד מור השקעות, צילום: עמית שעל

בית ההשקעות מייעד את כספי הגיוס לפעילות הגמל הצומחת ששווי נכסיה עלה מתחילת השנה ב-16%. בית ההשקעות מנהל כ-29 מיליארד שקל.

פעילות קרנות הסל והקרנות המחקות שהוקמו השנה - הגיעו לשווי של חצי מיליארד שקל. תחום ניהול התיקים שבר שיא בערך הנכסים, ופעילות הברוקראג' הציגה גידול משמעותי בהכנסות.

מור הרוויחה ברבעון השלישי 1.2 מיליון שקל ובשלושת הרבעונים הראשונים 12.5 מיליון שקל. מנכ"ל מור השקעות ובעל השליטה הוא יוסי לוי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות