אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טיקטוק: עכשיו גם על מסך הטלוויזיה שלכם צילום: tiktok

טיקטוק: עכשיו גם על מסך הטלוויזיה שלכם

אפליקציית הסרטונים הודיעה כי היא מרחיבה את שירותיה וזמינה להורדה בטלוויזיות החכמות של סמסונג מדגמי 2018 ומעלה דרך חנות האפלקציות

14.12.2020, 17:01 | שירות כלכליסט

הסרטונים הקצרים של טיקוטוק מגיעים לטלוויזיה: החברה השיקה היום (ב') לראשונה אפליקציה לטלוויזיות החכמות של סמסונג.

קראו עוד בכלכליסט

לפי הודעת החברה, האפליקציה תהיה זמינה לבעלי טלוויזיות סמסונג באירופה, ראשית בבריטניה, החל מהיום, אותה ניתן יהיה להוריד בדגמים משנת יצור 2018 ואילך דרך חנות האפליקציות של סמסונג (Sansung Store), והיא אף תגיע מותקנת מעתה בכל דגמי הטלוויזיות החדשות של סמסונג.

באמצעותה המשתמשים יוכלו לראות סרטונים של טיקטוק בטלוויזיות שלהם, כולל אפשרות גלילה בפיד For You. בנוסף האפליקציה תאפשר להגיב לסרטונים שאהבתם ולעשות לייק ישירות ממסך הטלוויזיה.

אפליקציית טיקטוק לטלוויזיות של סמסונג, צילום: tiktok אפליקציית טיקטוק לטלוויזיות של סמסונג | צילום: tiktok אפליקציית טיקטוק לטלוויזיות של סמסונג, צילום: tiktok

"כל חוויות הבידור הטובות ביותר הן חוויות בצפייה משותפות", כך אמר ריץ' ווטרוורת', המנהל בפועל של טיקטוק באירופה, כאשר הודיע על חשיפת המוצר לעיתונאים היום. "אפליקציית טיקטוק לטלוויזיות החכמות של סמסונג היא ההרחבה הבאה של החוויה הזאת".

ווטרוורת' עבד בעבר ברשת השידור הבריטית ITV. "מעולם לא היינו זקוקים לבידור כמו ב-2020", הוא אמר. חווית הטלוויזיה של סמסונג תכיל את התוכן הכי אהוב ונצפה של הפלטפורמה, המותאם לכל המשפחה, וכן לצופים החל מגיל הנעורים ומעלה".

המהלך ממחיש את ניסיונה של טיקטוק לנוע לעבר פורמטים אחרים מזה של סרטונים קצרים. מוקדם יותר החודש הודיעה האפליקציה שהיא שוקלת את הגדלת האורך המקסימלי של הסרטונים שלה משישים שניות לשלוש דקות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות