אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ראש מחלקת הפיתוח העסקי במשרד עוה"ד גולדפרב זליגמן עוברת לפישר בכר חן ותקים שם מחלקה דומה צילום: כפיר זיו

ראש מחלקת הפיתוח העסקי במשרד עוה"ד גולדפרב זליגמן עוברת לפישר בכר חן ותקים שם מחלקה דומה

עו"ד צפנת דרורי הקימה לפני כעשור את המחלקה במשרד גולדפרב, המדורג שלישי בגודלו בישראל, וכעת עוברת למשרד הרביעי בגודלו

15.12.2020, 13:02 | ענת רואה

ראש מחלקת הפיתוח העסקי במשרד עורכי הדין גולדפרב זליגמן, עו"ד צפנת דרורי, מסיימת את תפקידה ועוברת לפירמה המתחרה - פישר בכר חן וול אוריון ושות'. משרד פישר בכר הודיע לפני זמן קצר על צירופה של דרורי כשותפה, ראש מחלקת פיתוח עסקי וחברה בהנהלת המשרד. דרורי תקים ותעמוד בראש מחלקת הפיתוח העסקי במשרד.

קראו עוד בכלכליסט

דרורי (36, בזוגיות +1) מתמחה בבניית תהליכים משולבים בתחומי פיתוח עסקי, שיווק ותקשורת בשוק עריכת הדין. במסגרת זו צברה מומחיות ייחודית ומוניטין בפיתוח וליווי השותפים בפעילות עסקית ממוקדת בקרב לקוחות פוטנציאליים, במיצוי הפוטנציאל העסקי בקרב הלקוחות הקיימים, בפיתוח מוצרים משפטיים חדשים ובבחינת פעילות בשווקים חדשים. דרורי עסקה גם בהתוויית האסטרטגיה השיווקית של הפירמה, בגיבוש כלים מקצועיים למימושה ובניהול המערך התקשורתי של הפירמה.

עו"ד צפנת דרורי, עוברת פירמה אחרי 10 שנים, צילום: כפיר זיו עו"ד צפנת דרורי, עוברת פירמה אחרי 10 שנים | צילום: כפיר זיו עו"ד צפנת דרורי, עוברת פירמה אחרי 10 שנים, צילום: כפיר זיו

בתפקידה הקודם שימשה דרורי במשך עשור במשרד גולדפרב זליגמן, והיתה הראשונה להקים מחלקה מסוג זה בסקטור עריכת הדין בישראל. גולדפרב זליגמן נחשב המשרד השלישי בגודלו בישראל, לפי דירוג דן אנד ברדסטריט, והוא מונה 304 עורכי דין ו-110 שותפים. משרד פישר בכר ושות' הוא הרביעי בגודלו, עם 244 עורכי דין ו-64 שותפים.

עו"ד דרורי אמרה כי ״אני שמחה לצאת לדרך חדשה ולהצטרף למשפחת פישר, בכר חן. הגיוון וההרחבה המתמדת של סל השירותים המשפטיים, שמעניקה הפירמה ללקוחות, לצד הצמיחה המהירה והחדשנות, הפכו את הצטרפותי לפירמה לטבעית ביותר. אני רוצה להודות מעומק הלב למשרד גולדפרב זליגמן, ששימש לי בית מקצועי וחברי זה כעשור".

עו"ד אמיר חן, השותף המנהל של פישר בכר ציין כי "אני שמח על הצטרפותה של צפנת לשורותינו. יחד נמשיך לפתח את המשרד, ולהצעיד אותו ליעדים חדשים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות