אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מחפשים תשואה גבוהה? גלו את פוליסת החיסכון המשתלמת בישראל צילום: freepik

מחפשים תשואה גבוהה? גלו את פוליסת החיסכון המשתלמת בישראל

אם גם אתם נמנים על מיליוני המשקיעים המאוכזבים מהמגמה של הבנקים ברחבי העולם, לשמור על ריבית נמוכה במיוחד בפיקדונות השונים, בוודאי התחלתם לחפש חלופות

20.12.2020, 11:15 | בשיתוף הכשרה חברה לביטוח
אם גם אתם נמנים על מיליוני המשקיעים המאוכזבים מהמגמה של הבנקים ברחבי העולם, לשמור על ריבית נמוכה במיוחד בפיקדונות השונים, בוודאי התחלתם לחפש חלופות. חוסכים רבים גילו כי גם לאחר עשור או שניים הצליחו להשיג על הכספים פחות מאחוז אחד של רווח. כל זאת בזמן שהכסף סגור ואינו זמין באופן מידי ליום שבו ירצו לרכוש דירה או בית פרטי. למרבה המזל, כיום קיימת פוליסת חיסכון אחת של חברת ביטוח מובילה שטורפת את הקלפים ומשנה את עולם החיסכון. כדי להבין איך בוחרים בית השקעות מוביל, נדון במסלולים המתאימים עבורכם, וביתרונות שיש ל"הכשרה חברה לביטוח בע"מ" על פני המתחרות.

מהן פוליסות חיסכון?

פוליסות חיסכון הן מכשיר פיננסי להשקעה הן לטווח קצר והן לטווח בינוני. הן מתאימות למי שרוצה לשמור על נזילות גבוהה של הכספים המושקעים, אך אינו מסתפק בריביות הנמוכות המוענקות בתוכניות של פיקדונות לטווח קצר ומק"מים.

מחד, הן מאפשרות לכם לקבל את הכספים בתוך זמן קצר מהבקשה לפירעון ללא קנס. מאידך, הן מאפשרות להשקיע במספר מסלולים במקביל ובכך מקטינות את הסיכון בהשקעות מנייתיות או השקעה בקרנות אג"ח בלבד. זהו פתרון סולידי יחסית להשקעה פרטית בשוק ההון (שבה עשויים להפסיד סכום ניכר) או השקעה בתעודות סל המותאמות למניות או פיקדונות.

בדומה לסוגי השקעה אחרים, גם פוליסות החיסכון של חברות הביטוח מפוקחות על ידי גורמים חיצוניים להגנה על החוסכים. מכשיר זה מפוקח על ידי רשות שוק ההון והביטוח במשרד האוצר, הידוע ברגולציה מחמירה ובהגנה גבוהה ומקיפה על הכספים המופקדים.

מי מוביל את תחום פוליסות החיסכון בשנים האחרונות?

בשלוש השנים האחרונות הכשרה חברה לביטוח מובילה את תחום פוליסות החיסכון, היא מציגה למשקיעים תשואות מרשימות, חלקן הצליחו לעבור את ההשקעה בקרנות מנייתיות בישראל ובעולם.

חשבו על כך, עד רבע מהסכום ההתחלתי בחמש שנים. נכון, חשוב לציין כי אין במידע על התשואה שהושגו בעבר כדי להצביע על התשואות העתידיות. אך, אם מזהים את המגמות הנוכחיות ואת יכולת הדיוק של האנליסטים בחברה, הבוחרים בתמהיל ההשקעות הנכון בכל חודש במהלך השנה, ניתן לזהות מגמה. בית ההשקעות של הכשרה מסוגל בהחלט להתחרות בגדולים ממנו, לבחור נכון ולפזר את התיק בצורה אופטימלית כדי להשיג עבור המשקיעים את מסלול ההשקעה הטוב ביותר.

Best Invest – האפליקציה

חלק מהמשקיעים לא מוכנים לוותר על היכולת לבחור את בית ההשקעות שלהם, וליצור תיק עם פיזור מיטבי. גם כאן, הכשרה חברה לביטוח יצאה לעזרת המשקיעים באמצעות אפליקציה אינטרנטית שהשיקה, המאפשרת לבחור את תמהיל התיק ולהעבירו בלחיצת כפתור בין בית השקעות אחד למשנהו מתוך רשימה נתונה.

כיום, ניתן למצוא באפליקציה של בסט אינווסט את התוכניות של הכשרה, המהווה בית השקעות מומלץ לאור התשואות שהגיעו אליה כפי שציינו לעיל, לצד תוכניות של בתי ההשקעות מור, מיטב דש, קסם מדדים, ילין לפידות ואלטשולר שחם. אתם יכולים להשוות באמצעות הגרפים והנתונים המספריים המופיעים באפליקציה את הביצועים של כל בית השקעות וליצור את אפיק ההשקעה המתאים עבורכם.

פוליסת חיסכון, צילום: freepik פוליסת חיסכון | צילום: freepik פוליסת חיסכון, צילום: freepik

מהם היתרונות של בחירה בהכשרה?

זמינות גבוהה: הכשרה חברה לביטוח שומרת על זמינות גבוהה לאורך כל השנה עבור לקוחותיה ויש מספר רב של אפשרויות תקשור עם החברה. היא מאפשרת לפנות לשירות הלקוחות בצ'ט, לפנות באמצעות WhatsApp , פנייה באמצעות השירות הטלפוני או טופס מקוון באתר ובאפליקציה.

גמישות מלאה בשחרור הכספים בפוליסת החיסכון: פוליסת החיסכון של הכשרה מאפשרת נזילות מלאה של הכספים. בכל עת אתם יכולים לשחרר חלק מהחיסכון או את כולו, וליהנות מהתשואה שנצברה עם השנים בניכוי מס רווחי הון.

התאמת התיק לגיל המשקיע: בכל גיל מודל ההשקעות המומלץ משתנה מעט. עבור פנסיונרים המעוניינים בתיק השקעות סולידי יותר, נבנו מכשירים פיננסיים הכוללים מרכיבים סולידיים הממזערים את הסיכון להפסד כספי. משקיעים צעירים יותר, שיכולים לבחור ברמות סיכון מעט יותר גבוהות, נהנים מתשואה גבוהה יותר בחלק מהמקרים. משקיעים אלו יכולים להמשיך ולהגדיל את ההון לאורך השנים, עם תמהיל השקעות הכולל גם חשיפה גבוהה יותר למניות.

גמישות מלאה במעבר מבית השקעות אחד לשני: לא מרוצים מהתשואה שהשיג בית השקעות אחד? עברו בלחיצת כפתור לתוכנית אחרת או שנו את התמהיל. לאורך השנה התשואה שמשיג כל בית השקעות משתנה מעט, ואם אתם אוהבים להיות בשליטה מלאה על תיק ההשקעות שלכם, האפליקציה תעניק לכם את היכולת לבחור היכן תרצו להשקיע את הונכם מתוך רשימה של חמישה בתי השקעות מובילים ולפזר את ההשקעה בין מספר גופים.

לסיכום, לפני שאתם בוחרים היכן להשקיע את כספכם השנה, מומלץ לבחון את התשואות של הכשרה חברה לביטוח ולנסות את אפליקציית Best Invest לניהול אישי חכם. התשואות שהציגה החברה לאורך חמש השנים האחרונות, ובמיוחד התשואה של השנה האחרונה, מעניקות הצצה ליכולות האנאליסטים של החברה ולאפשרות שלכם ליהנות מפרי עבודתם.

זה הזמן להתחיל לנהל את ההון שלכם בצורה חכמה יותר, ולהעביר את כספי ההשקעה שלכם לפוליסת החיסכון המשתלמת של בסט אינווסט.

*בכפוף לתנאי החברה והפוליסה. אין באמור לעיל כדי להוות ייעוץ או המלצה או חוות דעת מכל סוג שהוא לרכישה או הצטרפות למוצר והוא אינו מהווה תחליף לייעוץ אישי הניתן בכפוף להוראות הדין. אין באמור משום התחייבות להשגת תשואות כלשהן. המידע אודות המוצר נמסר ע"י הכשרה חברה לביטוח בע"מ.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

זהו ערוץ פרסומי והידיעות הינן באחריות המפרסמים בלבד. לכלכליסט אין אחריות על תוכן הידיעות המפורסמות