אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלעד מגורים החדשה מכרה את חברת שירותי המטען סוויספורט ב-20.2 מיליון שקל צילום סיון פרג

אלעד מגורים החדשה מכרה את חברת שירותי המטען סוויספורט ב-20.2 מיליון שקל

החברה תרשום בעסקה רווח הון של 9 מיליון שקל; המנכ"ל רונן יפו: "נשתמש בתזרים המזומנים כדי להשקיע ולפתח את תחום הנדל"ן"; קרן JTLV2 רכשה השנה את השליטה באלעד מגורים החדשה מידי יצחק תשובה

20.12.2020, 12:26 | חזי שטרנליכט

אלעד ישראל מגורים החדשה, אחת מהחברות שמימשה קבוצת דלק של יצחק תשובה השנה (ועברה לשליטת קרן JTLV2) מכרה את האזחזקות שלה (19.99%) בחברת שירותי המטען סוויספורט ישראל.  

קראו עוד בכלכליסט

המכירה נעשתה בתמורה ל-20.2 מיליון שקל - הרווח  שתרשום אלעד מהעסקה מוערך ב-9 מיליון שקל. העסקה מגלמת לסוויספורט שווי של כ-101 מיליון שקל.

מנכ״ל אלעד מגורים החדשה, רונן יפו, מסר כי ״מימוש מלוא החזקותנו בחברת שירותי המטען סווויספורט ישראל, מהווה חלק ממיקוד בפעילות הליבה של החברה בנדל"ן. מדובר במימוש מוצלח שמייצר תזרים מזומנים נוסף לטובת המשך השקעות ופיתוח החברה בתחום הנדל"ן.״ השלמת העסקה כפופה להתקיימתותם של תנאים מתלים.

לפני כשבועיים השלימה אלעד מגורים החדשה גיוס של 100 מליון שקל בהנפקת אג״ח, שזכתה לביקושים  של כ-300 מליון שקל. הבוקר נסחרת האגרת (א') בתשואה לפדיון של 3.46%, כאשר המח"מ שלה הינו 3.31 שנים.

לאלעד מגורים החדשה פעילות ייזום בתחום הנדל"ן בהיקף של כ-2200 יח"ד למגורים. מתוך המספר הזה מקימה החברה 573 יחידות דיור.

בנוסף יוזמת החברה הקמת כ-16 אלף מ"ר לשימוש למשרדים ומסחר ויש לה 39 אלף מ"ר קרקע ביעוד חקלאי. לחברה הכנסות של כ-333 מיליון שקל ב-12 החודשים שקדמו ל-30 ליוני 2020 ורווח גולמי של כ-83 מיליון שקל לאותה התקופה.

בין הפרויקטים אותם מובילה כיום החברה ניתן למצוא את פארק תל אביב הממוקם בסמוך לפארק מנחם בגין (פארק דרום) בתל אביב וכולל 567 יחידות דיור, מתוכם נמכרו 439 יח"ד. לחברה גם פרויקטים בירושלים, ראשל"צ וכפר סבא.

רונן יפו מנכ"ל אלעד מגורים , צילום סיון פרג רונן יפו מנכ"ל אלעד מגורים | צילום סיון פרג רונן יפו מנכ"ל אלעד מגורים , צילום סיון פרג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות