אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מגוריט רוכשת מיגאל דמרי בניין מגורים ב-91 מיליון שקל צילום: עמית חכמוב

מגוריט רוכשת מיגאל דמרי בניין מגורים ב-91 מיליון שקל

מדובר בבניין שממוקם בשכונת ברנע בצפון אשקלון, כולל 56 דירות ונמצא בשלבי בנייה מתקדמים; במקביל תקצה מגוריט לדמרי מניות של החברה ב-20 מיליון שקל

21.12.2020, 16:06 | דותן לוי

מגוריט, קרן הריט למגורים, רוכשת מחברת י.ח דמרי שבשליטת יגאל דמרי, בניין מגורים בשכונת ברנע בצפון אשקלון בתמורה ל-90.75 מיליון שקל. במקביל רכש דמרי 2.66 מיליון מניות מגוריט בהיקף של כ-20 מיליון שקל - מחיר המשקף למניות פרמיה של 32% על מחיר השוק.

יגאל דמרי, צילום: אוראל כהן יגאל דמרי | צילום: אוראל כהן יגאל דמרי, צילום: אוראל כהן

הבניין הנרכש מהווה את השלב האחרון בשלב ב' בפרויקט דמרי בברנע, וכולל 56 דירות בתמהיל של 4-5 חדרים ודירות מיוחדות, בבניין של 16 קומות. הבניין נמצא בשלבי הקמה מתקדמים והדירות צפויות להימסר לקראת סוף שנת 2021.

מדובר בעסקה רביעית של מגוריט מאז חודש נובמבר, אז חתמה על שלוש עסקאות בבת ים, ירושלים וברמת השרון בהיקף כולל של כ-230 מיליון שקל. יחד עם העסקה הנוכחית באשקלון היקף הרכישות של מגוריט בשנת 2020 יעמוד על כ-1.2 מיליארד שקל ב-14 עסקאות ברחבי הארץ, בהן נרכשו כ-560 יחידות דיור.

עת, צבר יחידות הדיור הכולל של מגוריט עומד על כ-1,600 דירות, כאשר בתחילת שנת 2021 כשליש מתוכן כבר תהיינה מאוכלסות ומשווקות. בימים האחרונים החלה החברה בשיווק פרויקטים להשכרה ארוכת טווח בבני ברק ובגני תקוה, ובמהלך החודש החברה צפויה להתחיל בשיווק פרויקטים נוספים ברמת השרון, יהוד, בת ים ותל אביב. כמו כן, החברה נמצאת לקראת סיום שיווק פרויקט ההשכרה בשכונת ארנונה בירושלים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות