אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ג'נרל מוטורס חתמה עם גב־ים על הסכם שכירות ל־5 שנים ב־63 מיליון שקל

בלעדי לכלכליסט

ג'נרל מוטורס חתמה עם גב־ים על הסכם שכירות ל־5 שנים ב־63 מיליון שקל

החוזה הוא ל-9,000 מ"ר על פני 8 קומות במרכז גב ים בהרצליה פיתוח, כך נודע לכלכליסט. ההסכם יאפשר לג'נרל מוטורס לאכלס שטחים שמתפנים על ידי מיקרוסופט, ולהוסיף לחברה 3,000 מ"ר על השטח אותו היא שוכרת כיום

22.12.2020, 08:20 | דותן לוי

חברת ג'נרל מוטורס (GM) מתרחבת בישראל: החברה חתמה על הסכם שכירות עם חברת גב־ים שבמסגרתו שכרה 9,000 מ"ר במרכז גב־ים הרצליה לתקופה של חמש שנים. התמורה שתשלם GM עבור ההסכם עומדת על כ־63 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

מדובר בהסכם משמעותי עבור גב־ים מכיוון שהוא מאפשר לה לאכלס חלק מהשטחים שמתפנים על ידי מיקרוסופט בעקבות המעבר שלה לקמפוס החדש בהרצליה.

גב־ים הרצליה צפון. כך יאוכלסו חלק מהשטחים שפינתה מיקרוסופט גב־ים הרצליה צפון. כך יאוכלסו חלק מהשטחים שפינתה מיקרוסופט גב־ים הרצליה צפון. כך יאוכלסו חלק מהשטחים שפינתה מיקרוסופט

כיום שוכרת GM משרדים עבור מרכזי הפיתוח שלה בהיקף של 6,000 מ"ר בשני מוקדים. בקמפוס של אפל שוכרת החברה 2,500 מ"ר בחוזה שתוקפו מסתיים ב־2022, ובפארק גב־ים הרצליה צפון 3,500 מ"ר נוספים בחוזה שתוקפו מסתיים ב־2021. השטח ששכרה כעת, המשתרע על פני 8 קומות, צפוי לאחד את שני המוקדים ולהוסיף לחברה 3,000 מ"ר על השטח הקיים.

בתחילת 2021 עם פינוי השטחים על ידי מיקרוסופט תחל GM בעבודות גמר בפנים המבנה והיא צפויה לאכלס את השטח ברבעון הרביעי של 2021. עבור גב־ים מדובר בעסקה שלישית שהחברה חתמה עליה כך שכל השטחים שמפנה מיקרוסופט שווקו והושכרו מחדש. הסכם אחד הוא עם מיקרוסופט עצמה, והסכם שלישי עם חברת וזרטו. לדברי אבי יעקובוביץ, מנכ"ל גב־ים, החברה מקדמת בימים אלה תב"ע לתוספת של כ־30 אלף מ"ר במתחם אפל ו־NSO בהרצליה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות