אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חולמים על חתונה המונית בעידן הקורונה? הכירו את הפתרון המלזי צילום: facebook

חולמים על חתונה המונית בעידן הקורונה? הכירו את הפתרון המלזי

זוג ממלזיה לא ויתר על החלום - ומצא פתרון יצירתי שאיפשר לו להזמין אלפי אורחים לחתונה; כך זה עבד

21.12.2020, 20:16 | שירות כלכליסט

מגיפת הקורונה מנעה מהמוני זוגות מאוהבים לממש את חתונת החלומות שלהם. אבל היא לא יכלה לזוג הצעיר המלזי, ולמשפחתו העשירה עד מאוד - אלה מצאו פתרון חלופי וראוותני מאוד למגבלות הריחוק וההתכנסות.

קראו עוד בכלכליסט

לפי הוראות הממשלה במלזיה, מגבלת האורחים באירועים עומדת כיום על 20 איש בלבד. הזוג הצעיר והיצירתי החליט להזמין לחופתו 10,000 אורחים נכבדים, שלקחו חלק באירוע באופן בטיחותי, בתוך מכוניתם.

כל האורחים הגיעו לאירוע שנערך בדרום הבירה קואלה לומפור, ביום ראשון האחרון החל משעות הבוקר, בשיירת מכוניות ארוכה שהתקדמה לאיטה לקראת מוקד השמחה.

האורחים מגיעים במכוניות, צילום: facebook האורחים מגיעים במכוניות | צילום: facebook האורחים מגיעים במכוניות, צילום: facebook

 , צילום: facebook צילום: facebook  , צילום: facebook

האורחים הנלהבים שהגיעו במכונית לאזור החופה, נופפו בידיהם אל הזוג הצעיר שהמתין בצידי הדרך ובירך אותם בחזרה - ומיד לאחר מכן התקדמו הלאה לכיוון היציאה.

החתן מוחמד חפיז והכלה אוסנן אלאגיה (Muhammed Hafiz, Oceane Alagia) אינם כמובן זוג מלזי מן השורה. החתן הוא בנו של אחד מעשירי מלזיה, חבר הממשלה לשעבר טנגקו אנדנן (Tengku Adnan), שבאופן מקרי לחלוטין חגג גם ביום ראשון את יום הולדתו.

וכמו בכל חתונה, גם כאן האורחים זכו לקבל ארוחה חגיגית - אותה אספו ארוזה דרך חלון מכוניתם.

הזוג המאושר, צילום: facebook הזוג המאושר | צילום: facebook הזוג המאושר, צילום: facebook

במהלך האירוע דיווח האב המאושר אנדנן בפייסבוק בגאווה כי: "מיידעים אותי שיש כאן יותר מ-10,000 מכוניות מהבוקר", ודאג גם להעלות תמונות מהאירוע המשמח. "זהו כבוד גדול לי ולמשפחתי. תודה על ההבנה ועל ההיצמדות לכל הפרוצדורות של הגעה באמצעות הנסיעה מבלי לצאת מהמכונית", הוסיף.

אגב, יום לאחר האירוע המשמח פסק בית המשפט המלזי כי אבי החתן אנדנן אשם בשחיתות והטיל עליו עונש של 12 חודשי מאסר ותשלום קנס.

כמו במדינות רבות בעולם, גם במלזיה מתמודדים בימים אלה עם גל חדש של התפשטות נגיף הקורונה. עד כה אובחנו במדינה כמעט 92 אלף חולים, ומתו מעל 430 איש.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות