אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דורון אברבוך מונה למנכ"ל דויטשה בנק ישראל צילום: סיון פרג'

דורון אברבוך מונה למנכ"ל דויטשה בנק ישראל

אברבוך, שפרש לאחרונה מניהול קרדיט סוויס ישראל, יהיה אחראי על השלוחה הישראלית של תאגיד הבנקאות הגרמני; הוא יחליף את בועז שוורץ, שעוזב את דויטשה בנק לאחר 24 שנה בתפקיד

22.12.2020, 12:29 | גולן חזני
בועז שוורץ פורש מתפקיד מנכ"ל השלוחה הישראלית של תאגיד הבנקאות הגרמני דויטשה בנק, לאחר 24 שנה בתפקיד. שוורץ היה המנכ"ל הישראלי הוותיק ביותר בבנקים הזרים הפעילים בישראל.

קראו עוד בכלכליסט

דורון אברבוך, שפרש בשנה האחרונה מתפקיד מנכ"ל קרדיט סוויס ישראל, מונה במקומו ויהיה אחראי על כל פעילות קבוצת דויטשה בנק בישראל, במגוון החטיבות העסקיות שמנוהלות מקומית על ידי דויטשה ניירות ערך ישראל בע"מ ודויטשה גלובל מרקטס בע"מ. 

דורון אברבוך , צילום: סיון פרג דורון אברבוך | צילום: סיון פרג' דורון אברבוך , צילום: סיון פרג

אברבוך מצטרף לדויטשה בנק עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה בבנקאות בינלאומית. טרם הצטרפותו לדויטשה בנק, החזיק אברבוך במספר תפקידי הנהלה בכירים בקרדיט סוויס בלונדון ולאחר מכן מונה למנכ"ל קרדיט סוויס ישראל. בתפקידו זה עמד אברבוך במשך כעשור בראש עסקי הבנק בישראל, לרבות בנקאות להשקעות ובנקאות פרטית. לפני הצטרפותו לקרדיט סוויס היה אברבוך בנקאי השקעות בפירמת דונלדסון, לופקין וג'נרט בלונדון.

אברבוך מחזיק בתואר MBA מלונדון ביזנס סקול ובוגר תואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת תל אביב. בעבר שימש אברבוך כטייס קרב בחיל האוויר הישראלי.

קיס הובינג, מנהל שותף בדויטשה בנק לאזור המזרחה תיכון ואפריקה, מסר כי "פעילות דויטשה בנק בשלוחה הישראלית היא נדבך משמעותי באסטרטגיה שלנו לאזור המזרח התיכון ואפריקה. אני נרגש לצרף את דורון, איש מקצוע בעל ניסיון פיננסי עשיר עם הבנה עמוקה של האזור,על מנת לנהל את הפעילות של דויטשה בנק. אני משוכנע כי ניסיונו, בשילוב עם התובנה וההסתכלות הייחודית שלו, משלימים את החוזקה של הצוות הקיים והם שיאיצו את המומנטום העסקי של דויטשה, תוך מתן מענה לצרכי לקוחותינו בישראל".

הובינג גם הודה לשוורץ ואמר כי "אנו מודים מעומק הלב לבועז על המסירות והשירות לאורך קריירה מעוטרת של 24 שנה בבנק. בתחילת דרכו קיבל את המשימה לייסד את החטיבה העסקית בישראל ושיחק תפקיד חשוב בייסוד חטיבת השווקים הגלובליים וחטיבת ניהול העושר וחיבורם יחד עם חטיבת בנקאות ההשקעות. לבועז היה חלק חיוני ומרכזי בחיזוק הנוכחות המקומית של דויטשה ושמירה על קשרים עם לקוחות אסטרטגיים ואנו מאחלים לו את הטוב ביותר".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות